• פרטים
  • גלריה
  • תגים
  • עוד

מופע השקת פרוייקט הדסטארט לקראת אלבום בכורה

ראשי  /  אירועים  /  עמוד נוכחי
מופע השקת פרוייקט הדסטארט לקראת אלבום בכורה

צילום: מיי בסמן

מופע השקת פרויקט הדסטארט לקראת אלבום בכורה של

  אילת דוניבסקי /   Ayelet dawn

 

שמי אילת ואני מוזיקאית יוצרת

זוכת פרס אקו"ם למלחינת השנה 2017.

בחודש הקרוב אני יוצאת עם פרוייקט הדסטארט (גיוס המונים) לסיום הפקת אלבום הבכורה שלי. הופעה זו הינה מופע השקת הפרוייקט!! אשמח שתהיו חלק בפרוייקט מיוחד זה !!

הפרוייקט יצא לאור במהלך החודש הקרוב.

לעדכונים ניתן להצטרף  לדף הפייסבוק שלי Ayelet dawn

 קישור ל דף אומן בפייסבוק

להרשמה לאירוע, נא לשלוח הודעה פרטית לאילת בפייסבוק 

 שם הבמה שלי הוא אילת השחר. זאת מכיוון שמוזיקה עבורי היא כמו זריחהמאירה דרכי.

מאפשרת לי חיבור אל מקור שמש החיים שבתוכי. מזמינה אותי  לדרך של הקשבה, התבוננות, משחק, חקירה, יצירתיות, התחדשות תנועה והתמרה

רצוני הוא לחלוק ולהדהד באוזניכם את ניגונה של נשמתי

 

נבחרתי מטעם אקו"ם למלחינת השנה, דבר שריגש אותי מאוד והעצים את האמון שלי בעצמי ובדרך.מצרפת את נימוקי השופטים ( צרויה להב, בועז כהן וגל אוחובסקי )

"למעשה, אי אפשר להפריד בין ההלחנה של אילת דוניבסקי לקול שלה ולהפקה המוזיקלית שמסתמנת בהקלטות שנשלחו מטעמה לתחרות. שלושת המרכיבים האלה הם פניה של אותה זהות מוזיקלית, והם משלימים זה את זה עד כדי כך, שיש קושי מסוים לצמצם את זכייתה של דוניבסקי  בפרס אקו"ם לעידוד פרסום היצירה בתחום הספציפי של ההלחנה המלודיות המגוונות של דוניבסקי מכילות יופי פשוט, חף מהתייפייפות ונשמר מפשטנות. הן מובילות מהלכים הרמוניים נבונים ויוצרות מעין פורטרט מוזיקלי של אישיות מסקרנת, שיש לה אמירה משלה, מונחית על ידי כוח נקי, עצמאי, שהוא גם מנוע חיפוש ששואף לגילויים חדשים ולדיוק. ועדת השופטים התרשמה ממכלול ההיבטים שבאו לידי ביטוי בהקלטות שלה,  ומעניקה לה את הפרס בהערכה ליצירתה המבטיחה ובאמון ביכולת שלה."

 

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00