• פרטים
  • גלריה
  • תגים
  • עוד

פרוייקט Aliya, של עדן הולן ואייל לובט

ראשי  /  אירועים  /  עמוד נוכחי

 

ALIYA

צילום: Salit Krak


עדן הולן ואייל לובט יצרו יחד מנעד יוצא דופן של מוזיקה. הפרויקט המשותף של השניים "עלייה", משלב צדדיים שונים ומגוונים של מוזיקה ותרבות יהודית וישראלית. עולמם המוזיקלי נע בין ניגונים מזרח אירופיים אשכנזים נשכחים, דרך מוזיקה קלאסית גרמנית, אל חופי הים התיכון הדרומיים, צפון אפריקה, תימן וברזיל. המופע ממלא את הקהל בחוויה של רגש ועוצמה.

זהו מופע מאוד בינלאומי, הכולל רפרטואר עשיר במקצבים ושפות, החל מעברית, צרפתית, קריאולית ואנגלית. הפרויקט "עלייה" כולל חומרים מקוריים של השניים בעיבודיו המוזיקליים של אייל לובט.

בשנת 2016, עדן ואייל נבחרו לשניים מבין עשרת האומנים המומלצים להופיע בפני הקהילות היהודיות בגרמניה ע"י המועצה המרכזית של יהודי גרמניה. אי לכך, עדן ואייל הוזמנו בכל רחבי גרמניה ושוויץ להופיע בין השנים- 2015-2017 וזכו להצלחה רבה הן  על במות מפוארות לכבוד הקהילות היהודיות, למול שגרירים, נשיאים והסגל של קק"ל וקרן היסוד והן במועדוני ג'אז יידועי שם בכל רחבי גרמניה. בשנת 2017 הם הקליטו אלבום בכורה משותף בברלין, אשר יצא לאור השנה וישקף את כל המסעות והמנגינות שלהם, במרוץ השנים שהם מפליאים להופיע וליצור יחד.

הזמרת עדן הולן, ילידת פאריז, זמרת בעלת קריירה בינלאומית ענפה והשכלה מוזיקלית רחבה, מוזמנת להופיע בכל העולם בליווי מנצחים, תזמורות ומוזיקאים מהשורה הראשונה. עדן, בת לשושלת מפוארת של 4 דורות מוזיקאים ואומנים, נחשבת לאחת מזמרות הג'אז הבולטת והמחוזרות בסצנה הישראלית. כאות הערכה על פעילותה התרבותית הענפה בארץ ובעולם, עדן הוזמנה להרצות ב TED צרפת, קיבלה מדליית כבוד מעיריית פאריז ותואר "שגרירת רצון טוב" והוזמנה ע"י שגריר צרפת למפגש אישי עם הזמר האגדי שארל אזנאבור. השנה, עדן תוציא לאור את אלבומה השלישי, גם הוא, כמו שני אלבומיה הקודמים, שיתוף פעולה בינלאומי וחדשני עם אומנים מוערכים מחו"ל.

הפסנתרן והמלחין אייל לובט שואב השראה ממקורות רבים של מוזיקה. מעבר להיותו בעל השכלה קלאסית רחבה והכרה עמוקה של מסורת הג'אז, הוא גם מחובר למסורת המוזיקה הרבגונית של ישראל והמזרח התיכון. אייל מתבלט בזירת הג'אז האירופאי מאז שהוא סיים את לימודיו בניו יורק ועבר לברלין. הוא שחרר שני אלבומי אולפן כמנהיג הרכב והוא משתתף כנגן בפרויקטים רבים בכל רחבי אירופה.

אנו גאים להזמינכם למופע בכורה של הלהקה, לראשונה כאן בארץ בהרכב מלא, יחד עם שני נגנים מופלאים מאוסטרליה ודנמרק, כפי שהקליטו את האלבום בגרמניה.

מוזיקאים:

עדן הולן- שירה וכלי הקשה (צרפת /ישראל)

אייל לובט- פסנתר (גרמניה)

איידן לואו- תופים מתיאס (אוסטרליה)

מתיאס ג'נסן- קונטרבס (דנמרק)

 

 

 

 

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00