• פרטים
  • גלריה
  • תגים
  • עוד

פרויקט אלו"ל- "אני לדודי ודודי לי"

ראשי  /  אירועים  /  עמוד נוכחי
פרויקט אלו"ל- "אני לדודי ודודי לי"

צילום: דנה כספי

פרויקט אלו"לנשים שרות שיר השירים 2017

פרויקט אלו"ל (אני לדודי ודודי לי) הינו פרויקט מוזיקלי ייחודי ומרתק של ארבע מוזיקאיות, זמרות מקצועיות אשר חברו יחד לפרוייקט בינלאומי המושר בעברית ובאנגלית גם יחד הבא להנגיש לקהל את השירה המופלאה של "שיר השירים "מהמקורות באמצעות עיבודים מוזיקליים חדשים לשירים שהולחנו בעבר וכמו כן שירים בלחנים מקוריים פרי עטן של בנות ההרכב בעצמן.

הסגנון המוזיקלי של ההרכב הינו תוצר של השורשים האתניים מהן  הגיעו משפחותיהן של היוצרות; לוב, תימן ומרוקו ובשילוב ההשפעות של המוזיקה הישראלית בה גדלו, ומציאות חיינו במאה ה21 הפתוחה למוזיקת עולם בכלל.

פרויקט אלו"ל כולל שירים כגון "קול דודי" של שרה לוי תנאי משנת  1944  או "צרור המור "1955 (בלחן של מרק לברי)  וכמו "אחות לנו קטנה" שהושר בפי עפרה חזה  1977 (בלחן של מיכאל טביב) ו"עת  דודים כלה "בלחן העממי שהוקלט לראשונה ב 1961.

בעידן כזה אשר שירת נשים פסולה בחברות מסויימות  פרויקט אלו"ל בא לתת לקול הנשי להישמע ולנשיות להתקיים בגאון במרחב התרבותי הרחב .

בנות הרכב פרויקט אלו"ל  

לילך נסטוביץ' – זמרת יוצרת, שחקנית ומוסיקאית. יוצאת להקת חיל חינוך והגדנ"ע . הופיעה בלהקה ווקאלית "מוסקט". בוגרת הסטודיו למשחק של משה ופניק. למדה בבית ספר רימון למדה מוסיקה הודית קלאסית בהודו ובארץ.

אלינור אהרון– זמרת יוצרת ושחקנית מקצועית. בצעירותה כיכבה בלהקת הנוער "צעירי תל אביב" בתכנית הטלויזיה הפופולרית "לא כולל שירות" יוצאת להקת חיל החינוך וגדנ"ע  בוגרת הסטודיו למשחק ע"ש ניסן נתיב תל אביב. השתתפה בתכניות טלויזיה שונות לילדים, לנוער ולמבוגרים (פרפר נחמד, חצי המנשה ועוד) שיחקה ומשחקת בתיאטרון הקאמרי, הבימה, בית לסין ותיאטרון חיפה בהצגות שונות. הוציאה אלבום סולו אישי ב 2012 בשם "אלבום ראשון"

אסנת זנו החלה את דרכה כסולנית להקת הנוער "דור שני" קרית מלאכי.הופיעה בלהיט "אמא שלי ממרוקו". בגיל 15 השתתפה בקדם אירוויזיון עם שירם של קובי אשרת ואהוד מנור "הגבול הוא השמיים "יוצאת להקת חיל החינוך. בוגרת לימודי משחק בלוס אנג'לס בבית הספר "le strasberg" השתתפה בהפקות שונות כגון פסטיבל כרמיאל, תיאטרון הקאמרי ועוד. מופיעה כסולנית וכחלק בהרכבים שונים בארץ ובעולם .

חגית זוארץ– זמרת ומוזיקאית. מופיעה בהרכבים שונים בארץ. לשעבר סולנית של להקת  "גאיה", איתם הופיעה ברחבי העולם. לאחרונה, הוציאה אלבום פיוטים משותף עם אחיה, פיוטים מפרי עטו של סבם ז"צל.

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00