• פרטים
  • גלריה
  • תגים
  • עוד

חלילים בגרוב | חפציבה זר אביב וחברים

ראשי  /  אירועים  /  עמוד נוכחי

חלילים בגרוב | חפציבה זר אביב וחברים


חלילים בגרוב 
מוזיקת עולם 

חפציבה וחברים

17/3/17 ב 21:30 בבית היוצר

לרגל 'סיינט פטריק דיי' הנחגג ביום הזה ברחבי העולם

אמנית החלילים חפציבה זר אביב מגיעה לראשונה לבית היוצר עם מופע חדש. חגיגה צוהלת המפגישה מוזיקאים ווירטואוזים על במה אחת במופע החוצה גשרים בין המוזיקה האירית למקצבים אנדלוסים ובלקניים ולהטוטים מאגן הים התיכון  .

חפציבה זר אביב – חלילים
ויטלי פודולסקי – אקורדיון
עידן טולדנו – גיטרה פלמנקו, עוד מזרחי ופרקשן

חפציבה זר-אביב אמנית חלילים ססגונית ורב תחומית, סולנית המובילה  את להקותיה במופעים המיוחדים שלה "הספיריט של אירלנד", "הרוח של החלילים", "חלילים של זהב" "חלילים בגרוב"

חפציבה, המותחת קוים בין ז'אנרים, החלה דרכה בעולם הקלאסי ,ניגנה בתזמורות סימפוניות  והתמחתה בנגינה בחלילים וחליליות מסוגים שונים  מהחלילים הקלאסיים ועד לחלילים עממיים וחליליות בארוק ואיריות.

המופעים הייחודיים של חפציבה הועלו בקונצרטים בוטיקיים ובמקומות ציוריים כמו כנסיות ומערות קדמוניות לצד מופעי פארק המוניים מול עשרות אלפים בפארק הרצליה, באמפיתאתרון בית גוברין, באמפיתיאתרון נתניה.  הופיעה עם תזמורות ולהקות בארה"ב, גרמניה, הונגריה, מקסיקו , ברזיל , האיים הקריביים , אתיופיה , צרפת, אירלנד, הולנד אורגוואי , ארגנטינה ועוד..

בנובמבר 2012 חפציבה הוזמנה לנגן והופיעה עם  הרסיטל שלה באולם קרנגי הול בניו יורק Carnegie Hall -NYC..

חפציבה הוציאה את האלבומים "חלילים שמימיים" ובו יצירות צי'ל אאוט פרי עטה וכן את האלבום "חלילים" ובו יצירות שנכתבו עבורה על ידי אמיר פרוהליך, אלבומה השלישי "חופשייה" הוקדש לעידוד וחיזוק רוחן של הנשים המדוכאות תחת משטרים אפלים בעולמינו.

ויטלי פודולסקי – אמן האקורדיון  ויטלי פודולסקי [השמחות, קטיפה שחורה, גליקריה, ריטה, להקת באלקן ועוד) הביא את הנגינה על האקורדיון לגבהים חדשים העשירים בצלילים אתניים פופולארים, באנרגיות שהוא משקיע בכל מופע ולפעמים נדמה ללא מאמץ.

ויטלי יליד קייב בוגר בית ספר רימון , התמחה בז'אנר האירי , הצועני בלקני ומשם פרץ לז'אנרים נוספים בתחום מוזיקת העולם ,מנגן בהצגות תאטרון רבות ומופיע על במות בפסטיבלים בארץ ובעולם עם הלהקות שהקים .

עידן טולדנו – מולטי מוזיקאי בגיטרה מלחין ומעבד. בעל השכלה קלאסית מערבית ומזרחית  ותואר ראשון במוזיקה וחינוך מאוניברסיטת חיפה. מנגן במספר כלי מיתר אתניים (עוּד, בוזוקי, גיטרה פלמנקו), כלי הקשה, אקורדיון ועוד. התמחה בנגינת פלמנקו בסביליה, ספרד. ניגן עם מיטב אמני הפלמנקו בארץ ובעולם (הינייסטה קורטז, דומינגו אורטגה, סילביה דוראן, סוניה גרסיה ועוד). מלחין ומעבד מוזיקה להצגות תאטרון וסרטים. מזה 6 שנים משמש כמנהל המוזיקלי של המרכז הערבי יהודי ביפו, במסגרתו מנצח על מקהלת הנוער הבינלאומית "קולות השלום". עוסק שנים רבות במוזיקה ככלי מגשר בין תרבויות. מופיע בארץ ובחו"ל עם אמנים והרכבים שונים.

 

 

פתיחת דלתות 21:30
תחילת מופע 22:00