צילום: אור דנון

רותם לביב
‘עיניים עצומות’
מופע השקת סינגל

 

רותם לביב אמנם צעירה אבל היא מעידה על כך שהיא “נשמה עתיקה” ,שמצאה את מהותה במוסיקה שם היא מרגישה בית. היא סינגר-סונגרייטרית עם קול סדוק וענוג כאחד מה שהופך אותו לייחודי וכובש. היא כותבת טקסטים ולחנים אינטימיים וכנים בסגנון הפולק שהתפרצו מתוך שברון לב אבל מעז יצא מתוק והדרך הובילה אותה לשיר. בקיץ האחרון רשמה רותם הישג מרשים כשהגיעה לחלוק את אותה הבמה עם עברי לידר והצליחה לרגש קהל גדול.

“עיניים עצומות” הוא הסינגל החמישי במספר שלה וכך רותם מספרת עליו במילים שלה: “כשהאהבה בלתי אפשרית ויש רצון עז להמשיך, בלי יכולת ממשית. כשהכל גדול ומשוגע והרוס וכואב ומרגש ומשמח, מעין עיוורון מודע, מתיחת גבולות עד שהכל מתפוצץ ונעצר.כל אחד חווה את התחושות האלו  בחייו ועוד יחווה, כאב כזה שהוא שיעור”.
רותם ידועה ביכולת המופלאה שלה ,ליצור אינטימיות בלתי מתפשרת עם הקהל הנוכח בהופעותיה,כשהיא מניחה את רגשותיה וליבה על השולחן ונותנת לנו, הקהל, להזדהות עימה ולהתמסר לידייה באופן טוטאלי.
סינגל נוסף כבר בדרך ואת האלבום הבא שלה ,נצפה לשמוע לקראת הקיץ . עד כה יצאו מתוכו מספר סינגלים: “נעלמת” , “בלי  נשימה אחת כבדה” ,”מערבולת” ו”בא והולך” שקיבל חיבוק גדול!

נגנים:
גיטרה:רותם לביב | קלידים ומחשב: יונתן פררה

18.3.20 יום רביעי
פתיחת דלתות 20:30
תחילת מופע 21:00
המופע מתקיים בבית היוצר של אקו”ם האנגר 22 נמל תל אביב
מספר המקומות מוגבל, ממליצים לכם לרכוש כרטיס בהקדם !
מקומות הישיבה לא מסומנים.