אביטל – מריצוי לרצון

יום: ד'
פתיחת דלתות: 20:00
31/08/2022
תחילת מופע: 20:30

אביטל- מופע להקה

אביטל בעלת סגנון ייחודי ורב גוני. אפשר לשמוע בה את הרקע הקלאסי, את האינדי רוק אלטנרנטיב הבועט ואת הסול המלטף. אין רגע שנשמע אותו הדבר. מעבר לכך שהיא זמרת בעלת מנעד נדיר, הטקסטים שלה ישירים ואישיים מאוד. נדמה שהיא עוסקת בנושאים מאוד רלוונטיים הבוערים לכולנו: נשיות, זוגיות, יצירה ואמונה. זו הופעה שלוקחת את המאזין למסע האמיץ של אביטל, אמנית שחצתה עולמות ומגזרים בחיפוש אחר היצירה שלה, ומשאירה אותו צמא לשמוע ממנה עוד.

בשנה האחרונה קרו שינויים גדולים בחייה, שהובילו להפקת החומרים החדשים שיוצאים כעת בזכות תמיכת הקרן לקידום היצירה של מפעל הפיס. ההחלטה לצאת מזוגיות אלימה ולסיים את נישואיה לאחר 12 שנים וארבע בנות, לעזוב את הקהילה בשומרון ולהופיע בפני קהל מעורב אחרי שנים שבהן הופיעה רק לנשים. כל 5 השירים נכתבו סביב השנה הזו וההתפתחות האישית שבאה בעקבותיה.

אביטל וההרכב הופיעו לראשונה על בימת תמונע בתל אביב בקיץ האחרון ויוצאים כעת לסיבוב הופעות חדש סביב השקת האלבום.  

במהלך משבר הקורונה יצא אלבומה הראשון, האמיני, שהפיק אלדד ציטרין ובו 11 שירים. 

יצאו מתוכו שלושה סינגלים: שם, אג'נדה, והאמיני, הנושא את שם האלבום. השירים זכו להשמעות ומילים טובות בקרב בכירים בתעשיה ובתחנות הרדיו. יואב קוטנר שיבח את האלבום ותיאר אותו כשונה מאוד מכל מה שהושמע כאן לאחרונה. אביטל יצאה לסיבוב הופעות חצר בהתאם לתקנות דאז, ובפסטיבלים שונים: משיב הרוח, ימי אהבה, עד הלב ועוד.  

יואב קוטנר: "שונה מאוד מכל מה שנשמע כאן לאחרונה" 

 

פייסבוק | ספוטיפיי | אינסטגרם | ערוץ יוטיוב | אתר

 

צילום: אלישבע רווח

יום: ד'
פתיחת דלתות: 20:00
31/08/2022
תחילת מופע: 20:30
דילוג לתוכן