בית היוצר של אקו"ם בנמל תל אביב

פרויקט "בית היוצר" הוקם מתוך חזון של מנכ"ל אקו"ם , יוריק בן דוד. החזון נולד מתוך הצורך של יוצרים רבים בפלטפורמה שתאפשר להם להביא את יצירתם בפני הקהל הרחב ללא המכשולים הכרוכים בכך. "פלטפורמה" איננה רק במה, אלא מעטפת שלמה של צרכים להם נדרש היוצר בכדי להופיע: אולם, תאורה, סאונד ועוד. אקו"ם שמה לעצמה מטרה, לאפשר לכ- 8,000 חבריה, לספק בית חם ליוצרים וליוצרים בישראל. הפעילות שמתקיימת אצלנו כוללת-  מופעים,צילומים, השקות, סדנאות,הרצאות,כתות אמן וכעוד. לאחר שנתיים בהן נדד "בית היוצר" בין במות שונות ובחן את הפלטפורמה והיענות היוצרים, הגיעה ההזדמנות ב 2012, כשנמל ת"א החליט להפוך את האנגר 22 לבית תרבות.

אקו"ם קיבלה את המקום מהנמל ללא עלות ולקחה על עצמה להשמיש אותו ולממן את כל הפעילות בו.
תאורה, סאונד,אנשי צוות, שיווק, יח"צ, מכירת כרטיסים-
כל זה ללא עלות עבור היוצרים.
המקום פועל 7 ימים בשבוע אל מול הנוף המרהיב של הים התיכון ונמל תל אביב.
בית היוצר מתנהל עם אג'נדה כלכלית ברורה.
ההוצאות עלינו-הרווחים שלכם.
הכסף מהקופה הולך ישירות לכיסו של האומן מבלי גורם מתווך. החופש האמנותי לכלל סוגי המופעים מגוון ועשיר. הקהל הרחב נהנה אצלנו ממופעים מקוריים שלא ניתן לראות במקומות אחרים, אווירה אינטימית ומחוספסת ומגוון עשיר של פעילות אותנטית ואומנותית וכמובן מקשר בלתי אמצעי עם היוצרים.

 חלל המקום:

כ- 140 איש בישיבה מגוונות (סביב שולחנות, שורות, מחצלות על הרצפה) או בעמידה, הכיסאות לא מסומנים או ממסופרים. בית היוצר מקום יחסית קטן, ומכל מקום ישיבה בחלל רואים טוב ושומעים טוב…מערכת ההגברה למופעים  תוכננה על ידי עובד אפרת ויואב שדמה. מערכת התאורה למופעים תוכננה ע"י צח כהן ואיתי לבנון לדנאור. מקרן רב עוצמה ושני מסכי חשמל נגלל 4*3.

בר-קפה:

במקום ישנו בר המופעל ע"י רייצ'ל בר- המופיעים זכאים ל10% הנחה על כול התפריט ומחיר מיוחד על בירות. בחדר אומנים ישנה פינת שתיה חמה וקרה.

חדר אמנים: כולל חדר שירותים נפרד, פינת איפור, פינת הלבשה ונגישות סמויה לבמה. במת המופעים: במה משולשת ייחודית מעץ מוחרש, גישה להכנסת ציוד מבחוץ ללא מדרגות/רמפות, חיבורי אודיו ויז'ואל וחשמל בגב הבמה (כגון חיבור למקרן) , מסך הקרנה בגלילה חשמלית, הגברה קבועה (PA)+ מוניטורים, מפרט תאורה עשיר.

כלי נגינה וציוד: פסנתר כנף קונצרטי 2.8מ' 2 מגברים לגיטרה חשמלית ומגבר לבס. (Fender, Mark Bass) סט תופים מקצועי Yamaha עם מצילות Zildjian

אינטרנט: אינטרנט אלחוטי חינם בכל החלל

כתובת: האנגר 22, נמל תל אביב (מול ביתן 22  בית הפנקייק וגינת המשחקים)

תחבורה ציבורית לנמל תל אביב: דן: 1,2,4,6,8,9,12,13,100,129

קווים:55,56,555

אגד:174,89

המקום מתופעל ע"י צוות מקצועי בניהול אקו"ם

 

מידע חשוב – 

הכניסה בתשלום מגיל 6 ומעלה, אלא אם מדובר במופע ילדים.

לא ניתן לבצע רכישת כרטיס באמצעות מכשיר טלפון נייד, אלא  דרך גוגל כרום במחשב נייד/נייח.

מספר הטלפון ליצירת קשר 036113577 הוא תא קולי, מוזמנים להשאיר הודעה ומספר טלפון לחזרהיצירת קשר חזרה מתבצעת בטווח 30 שעות