אוונגרד חוגגת שנה לאלבום "מקום אחר"

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
avangarde - 25-8-16
עריכת צילום: רונן ניסן

להקת אוונגרד חוגגת שנה לאלבום "מקום אחר"

חיים מוזיקה, שרים מציאות

אחרי כמעט שנתיים של פעילות, הופעות בכל קצות הארץ ואלבום בכורה מרגש – אוונגרד מגיעה לבית היוצר בתל אביב להופעה על חיים, זוגיות, כאב ואושר.


בעוד שב-31 בדצמבר 2014 מרבית תושבי הארץ הכינו את עצמם לנשיקת חצות, נלי ורונן ניסן החליטו שאת השנה החדשה הם מתחילים עם האהבה הכי גדולה שלהם – מוזיקה. אחרי לא מעט שנים של כתיבה, הלחנה וחלומות, בני הזוג צירפו לשורותיהם את נתן מיטלמן על הגיטרה, גיל שמש על הבס ובוריס ליטבר על התופים, והפכו לאוונגרד.

להקת אוונגרד יוצרת רוק ישראלי מקורי. רוק שהוא כבד, רך, נוגה, נחרץ, אמיתי ואוהב, והכל בו זמנית. במשך יותר משנה של עבודה קשה, הלהקה הופיעה מחיפה שבצפון ועד באר שבע שבדרום, וכולל תחנות ביניים מעניינות כמו ברקן, כרם שלום וכמובן העיר ללא הפסקה – תל אביב.

אלבום הבכורה "מקום אחר" יצא לאור בספטמבר 2015, והוא כולל תריסר שירים שנבחרו מכיוון שהם מתארים את הלהקה במדויק – מזוגיות ואהבה, דרך כעס וצחוק ועד עצב, חלומות ומציאות אחרת.

"אנחנו לא שרים רק על אהבה כי אין דבר כזה זוגיות בלי כעס, ריבים, אכזבות ותקוות. אנחנו שרים על החיים כמו שהם, בלי לייפות אותם. אחרי שנים של נישואין וגידול ילדים, הגענו למסקנה שהמוזיקה היא חלק בלתי נפרד בזוגיות שלנו, וידענו שאנחנו חייבים לצאת לדרך ולהפוך אותה למשהו שהוא יותר מתחביב. משום שהמוזיקה כל כך אמתית ומשמעותית בחיים שלנו, היינו חייבים לכתוב אותה איך שהיא – בלי מעצורים" (נלי ניסן)

ב-1 ספטמבר 2016   להקת אוונגרד תופיע בבית היוצר בתל אביב, ותשמח להזמין את כל מי שנהנה ממוזיקה אמיתית, בוגרת, מקורית וחודרת לשמוע אותה.

 

 

חברי הלהקה:

נלי ניסן – שירה

נתן מיטלמן  גיטרות

בוריס ליטבר – תופים

גיל שמש – גיטרה בס

רונן ניסן – גיטרות, שירה

 

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

*טכנית לא ניתן לרכוש כרטיס אינטרנטית באמצעות הטלפון הסלולרי.

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן