אוונגרד Live רוק בבית היוצר – כניסה חופשית

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

Avant Garde PR


להקת אוונגרד – חיים מוזיקה, שרים מציאות

אחרי יותר משנת פעילות, הופעות בכל קצות הארץ ואלבום בכורה מרגש – 'אוונגרד' מגיעה לבית היוצר בתל אביב להופעה על חיים, זוגיות, כאב ואושר

בעוד שב-31 בדצמבר 2014 מרבית תושבי הארץ הכינו את עצמם לנשיקת חצות, נלי ורונן ניסן החליטו, שאת השנה החדשה, הם מתחילים עם האהבה הכי גדולה שלהם – מוזיקה. אחרי לא מעט שנים של כתיבה, הלחנה וחלומות, בני הזוג צירפו לשורותיהם את נתן מיטלמן על הגיטרה, גיל שמש על הבס ובוריס ליטבר על התופים, והפכו לאוונגרד.

להקת אוונגרד יוצרת רוק ישראלי מקורי. רוק שהוא כבד, רך, נוגה, נחרץ, אמיתי ואוהב, והכל בו זמנית. במשך יותר משנה של עבודה קשה, הלהקה הופיעה מחיפה שבצפון ועד באר שבע שבדרום, וכולל תחנות ביניים מעניינות כמו ברקן, כרם שלום וכמובן העיר ללא הפסקה – תל אביב, אליה היא חוזרת שוב ב-21 באפריל.

אלבום הבכורה "מקום אחר" יצא לאור בספטמבר 2015, והוא כולל תריסר שירים שנבחרו מכיוון שהם מתארים את הלהקה במדויק – מזוגיות ואהבה, דרך כעס וצחוק ועד עצב, חלומות ומציאות אחרת.

"אנחנו לא שרים רק על אהבה כי אין דבר כזה זוגיות בלי כעס, ריבים, אכזבות ותקוות. אנחנו שרים על החיים כמו שהם, בלי לייפות אותם. אחרי שנים של נישואין וגידול ילדים, הגענו למסקנה שהמוזיקה היא חלק בלתי נפרד בזוגיות שלנו וידענו שאנחנו חייבים לצאת לדרך ולהפוך אותה למשהו שהוא יותר מתחביב. משום שהמוזיקה כל כך אמיתית ומשמעותית בחיים שלנו, היינו חייבים לכתוב אותה איך שהיא – בלי מעצורים"… (נלי ניסן)

ב-21 באפריל 2016 להקת אוונגרד תופיע בבית היוצר בתל אביב, ותשמח להזמין את כל מי שנהנה ממוזיקה אמתית, בוגרת, מקורית וחודרת, לשמוע אותה.

חברי הלהקה:

נלי ניסן – שירה.

נתן מיטלמן – גיטרות.

בוריס ליטבר – תופים.

גיל שמש – גיטרה בס.

רונן ניסן – גיטרות, שירה.

כניסה חופשית 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן