איל כהן – הופעת להקה

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

איל כהן מופע להקה

איל כהן

הופעת טרום השקה לאלבום שבדרך

ו', 25/11, בית היוצר, נמל תל אביב

 

בדרך לאלבום הבכורה עליו עבד עם נבחרת חלומות, איל כהן מגיש רוק פשוט וחשוף בהופעת טרום בכורה בבית היוצר. אחרי שנים של יצירה, לימודים ונגינה בהרכבים שונים, בקרוב יצא אלבום הבכורה המסקרן. בהופעה בבית היוצר ייתן איל הצצה לשירי האלבום במופע להקה חשמלי.

איל גדל בבית מוזיקלי ומאז ומעולם נמשך לפסנתר, לגיטרה ולכתיבת שירים. אי שם בין כיתה ח' לט' כשהבין שלא יהיה כדורגלן מקצועי הוא התמסר כולו למוזיקה. אחרי לימודים ב"רימון", הוא הקים יחד עם חברים את "סאפו" שזכתה לביקורות מעולות אך התפרקה כשאחד מחבריה טס ללימודים בחו"ל. איל הבין שהדרך שלו צריכה להיות עצמאית והתחיל לכתוב ולהופיע לבד.

במאי 2015 פגש במקרה את דורון פלסקוב (ערן צור, דודי לוי, גלעד שגב) והשניים התחילו לעבוד. בעקבות המפגש מספר איל: "עברתי תהליך ארוך ומדהים, שכלל חצי שנה של כתיבת שירים עם ליווי צמוד של דן תורן בכתיבת הטקסטים."

התוצאה: אלבום מרענן בפשטותו עם דגש על המילה הכתובה ותיאור ישיר של חוויות כואבות, מרגשות, שמחות ואפילו אפורות מחיי היום יום.

"בתהליך כתיבת האלבום נולדו המון שירים, מתוכם נבחרו עשרה שירים שמדברים אותי בשפה פשוטה ומעניינת. מעולם לא הרגשתי כל כך חשוף כמו שאני מרגיש כשאני שר את שירי האלבום, זה מרגש כל פעם מחדש."

גן גנור (גיטרה חשמלית), ישראל וסרמן (בס) וניר מרדן (תופים).

 

 

האתר של איל כהן

 

פתיחת דלתות 21:30

תחילת מופע 22:00

 

 

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן