אינדי פופ: לירון טובול והלהקה

יום: שבת
פתיחת דלתות: 20:00
02/09/2023
תחילת מופע: 20:30
צילום: עדי כהן

לירון היא זמרת, מלחינה ופסנתרנית. נולדה וגדלה ביקנעם ומגיל צעיר עלתה על המסלול להצלחה בכל מה שקשור ל-"B-Plan" בחייה. סיימה תואר ראשון בהנדסה, התקבלה לדוקטורט בהנדסת חומרים בקיימברידג', או במילים אחרות – הכי רחוק ממוסיקה.

כשהקורונה הגיעה לירון מרגישה שדברים מבעבעים מתחת לפני השטח כבר הרבה זמן, אבל לא מוצאים ביטוי בתוכה. היא לא באמת מאושרת מכל ההישגים שהיא קוטפת. בהחלטה אמיצה היא זונחת את התחום, נרשמת לבי"ס רימון ומתחילה לכתוב ולהלחין שירים. כשיהודה עדר שומע שיר שלה לראשונה הוא אומר – ״יש לך כתיבה של בן אדם מופרע״. היא מצידה, לאט לאט מבינה שהבחירה להשקיע בעצמה ובחלומות שהודחקו, הייתה באופן אבסורדי, הצעד הכי לא מושכל שלה ובאותה נשימה, הצעד הכי נכון לה.

אלבומה הראשון ״מה יש לי להפסיד״ – בהפקתו של נמרוד פרידריך – הוא גן שעשועים של רגשות: רכבות הרים, מכוניות מתנגשות, צמר גפן מתוק ועוד. "האלבום מתאר תהליך של התפתחות אישית בתוך השינוי שעברתי מבת אדם שהולכת בתלם לאחת שבונה לעצמה את המסלול. הסאונד הכללי של האלבום מאופיין בפסנתר, גיטרות חשמליות, טרומבון, קלרינט ונע בין עולמות האינדי לפופ-רוק".

ב2.9.23 בבית היוצר תל אביב, נשיר שירים מתוך אלבום הבכורה ״מה יש לי להפסיד״ במופע להקה עם אורחות מיוחדות והפתעות. נתרגש, נצחק ונפיג את המתח – כי אסקפיזם זה אנחנו 🙂

בס ושירה – אפריל מנדיל, גיטרה – דן ארקין, תופים – אורן עמראן, טרומבון – אמיר מנו

אורחת מיוחדת: ליגל

מופע חימום: רימון ניסן, שירה וולף ושירה פורת פריינטא

 

פייסבוק | אינסטגרם | ספוטיפיי 

יום: שבת
פתיחת דלתות: 20:00
02/09/2023
תחילת מופע: 20:30
דילוג לתוכן