איתן עוזרי – כל דקה

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

[et_pb_section bb_built="1"][et_pb_row][et_pb_column type="4_4"][et_pb_text _builder_version="3.21.1" z_index_tablet="500"]

איתן עוזרי - כל דקה
צילום: לימור אברגיל בן שושן

אני איתן, יליד 1969 בירושלים, בן לזוג הורים נפלאים, שהאחד פרש מן העולם לאחר תקופה קצרה יחסית והשנייה ליוותה אותי ואת אייל אחי המקסים עד לפני שנתיים בנוסף אני אב לשלושה, עובד כמתכנת מערכות מידע בעל תואר בעבודה סוציאלית, מנחה סדנאות להתפתחות אישית, מאמן ומשקם אסירים. כילד נגעתי במוזיקה אבל ויתרתי מהר מידי וחזרתי אליה עם פרוץ משבר גיל הארבעים (סביב גיל 37). התשוקה התחילה לבעבע ולתפוס נפח וצורה בחיים שלי כאשר "כוכב נולד" פתחה את העונה הראשונה . זה התחיל בשנת לימוד והתנסות בהופעה כזמר במסגרת בית הספר לזמרים "אוברטון" והמשיך שם שנה נוספת כזמר יוצר בלימודים של כתיבה והלחנה. משם התשוקה רק עלתה והכנסתי את עצמי למסגרות נוספות אצל נעם חורב ועם דור דניאל וסהר חגי בהליקון וכך כתבתי והלחנתי מקבץ שירים מתוך תחנות שונות בחיים שלי.

על ההופעה
בחרתי מספר שירים אותם אני רוצה להביא אליכם הקהל עם קצת סיפורים מצחיקים/עצובים. ההופעה "כל דקה" מספרת בקצרה את סיפור חיי וגם השראה מאחרים. ילדותי, נערותי, בגרותי, הורות, הגשמה, אהבה, שיברון לב וכו. ההופעה בגרסה קצרה יותר עלתה פעם ראשונה באפריל 2015 אז לפי חוק כלים שלובים, אני מינוס 43 קילו וההופעה פלוס שירים נוספים.

3.6.2019 יום שני
פתיחת דלתות בשעה 20:30
תחילת המופע בשעה 21:00
המופע מתקיים בבית היוצר של אקו"ם האנגר 22 נמל תל אביב
מספר המקומות מוגבל, נמליץ לרכוש כרטיס בהקדם !
מקומות הישיבה לא מסומנים.
מחיר כרטיס במזומן ביום המופע 60 ש"ח

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן