איתן עוזרי – "כל דקה"

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
איתן עוזרי - "כל דקה"
צילום: לימור אברג'יל בן שושן

איתן עוזרי – "כל דקה"

אני איתן, יליד 1969 בירושלים, בן לזוג הורים נפלאים, שהאחד פרש מן העולם לאחר תקופה קצרה יחסית והשנייה ליוותה אותי ואת אייל אחי המקסים עד לפני שנה. בנוסף אני אב לשלושה, עובד כמתכנת מערכות מידע בעל תואר בעבודה סוציאלית, מנחה סדנאות להתפתחות אישית, מאמן ומשקם אסירים.

כילד נגעתי במוזיקה אבל ויתרתי מהר מידי וחזרתי אליה עם פרוץ משבר גיל הארבעים (סביב גיל 37). כאשר "כוכב נולד" פתחה את העונה הראשונה התחילה התשוקה לתפוס נפח וצורה בחיים שלי. זה התחיל בשנת לימוד והתנסות בהופעה במסגרת בית הספר לזמרים "אוברטון" והמשיך שם במסגרת שנה נוספת בכמה ביצועים שלי לשירים שכתבתי והלחנתי. משם התשוקה רק עלתה והכנסתי את עצמי למסגרות נוספות אצל נעם חורב ועם דור דניאל וסהר חגי בהליקון וכך כתבתי והלחנתי מקבץ שירים מתוך תחנות שונות בחיים שלי.

 

בחרתי מספר שירים אותם אני רוצה להביא אליכם הקהל עם קצת סיפורים מצחיקים/עצובים. ההופעה "כל דקה" מספרת בקצרה את סיפור חיי וגם השראה מאחרים. ילדותי, נערותי, בגרותי, הורות, הגשמה, אהבה, שיברון לב וכו'..ההופעה בגרסה קצרה יותר עלתה בפעם הראשונה באפריל 2015 אז לפי חוק כלים שלובים, אני מינוס 43 קילו וההופעה פלוס שירים נוספים.

 

 

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן