אלדד שרי – מופע השקה

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

 

אלדד שרי במופע השקת הדיסק – "הניגון שלי שירי בית ומסע"

 

אלדד שרי
אלדד שרי

 

מופע הוא אינטימי במהותו. מופע פסנתר ושירה. על בסיס זה יהיו חברים ושותפים לדרך על הבמה. יהיו משירי הדיסק, שירים שנכתבו אחריו וכמה ביצועים חדשים לשירים ידועים וקסומים במיוחד.

המבצעים והנגנים שיופיעו:

אלדד שרי  –  פסנתר, קלידים ושירה. יוצר, כותב, מלחין. עוסק ביצירה, כתיבה והלחנה כל חייו. מאמן יצירה ומאמין גדול ביצירה כחלק משגרת החיים.  יליד ירושלים, גר עם משפחתו בזיכרון יעקב. כתב והלחין את שירי הדיסק.

תמי נורה– שירה. שותפה להפקת ויצירת הערב. יוצרת וכותבת. בעלת ניסיון והופעות במחזות זמר בניו יורק. שרה ויוצרת בהרכבים ובמסגרות שונות, מטפלת ומורה רוחנית. שרה בשפות שונות וסוגי מוסיקה מגוונים. גרה עם משפחתה בתל אביב.

אבי אגבבה – כלי הקשה. מהותיקים והטובים בנגני כלי ההקשה בישראל. עובד עם אמנים ויוצרים מובילים.

רונה פולס – כהן – חליל צד. מרצה ומלמדת מוסיקה במסגרות אקדמיות וחינוכיות מגוונות. בוגרת האקדמיה למוסיקה ע"ש רובין בירושלים.

עידן ברק– שירה וגיטרה. מלחין יוצר ומבצע.

מאי שרי – שירה. יוצרת וכותבת, בוגרת מגמת התיאטרון של תיכון אורט בנימינה. זהו הדיסק הראשון בו לוקחת חלק פעיל.

 

כמה מילים על הדיסק והשירים :

הניגון שלי – שירי בית ומסע הוא הדיסק הראשון של אלדד שרי. הדיסק יוצא בסתיו 2013, וכולל עשרה שירים בהפקתו המוסיקלית המקצועית והמשובחת של ראובן חיון,  אולפן OOV.

המילים והלחנים הם של אלדד שרי, נכתבו והולחנו בשנים האחרונות, והם נוגעים ומבטאים את  החוויה האישית של אלדד של בית ומסע. בין החום, האהבה, הנתינה והביטחון של הבית לבין ההרפתקה ואי הידיעה במסע פנימי וחיצוני צמחו השירים.

סגנון השירים הוא רך ומלודי. ההפקה המוסיקלית עוטפת אותם בצלילי מוסיקת עולם, משלבת מזרח ומערב. בוזוקי, ג'ומבוש חליל ניי משולבים בהרמוניה עם פסנתר, צ'לו, כינורות וגיטרות לסוגיהן.

לערוץ היו טיוב של אלדד שרי לחצו כאן 

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן