אליזט – שקט

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
אליזט - שקט
צילום: Max Morron


אליזט – שקט

מופע אקוסטי של גיטרה, קול ונשמה

שקט – זה מה שאליזט מחפשת במופע שמבוסס על האלבום האקוסטי החדש שלה, פשוט שקט. כדי להבין למה זה שם האלבום והמופע הנה מה שאליזט חושבת על מוזיקה, נשמה ושקט:  "בשבילי האושר מתגלה בשקט. שקט פנימי, חיצוני, שקט בחלום, שקט שהוא חלום.

אני חיה כאן בישראל, במזרח התיכון הגועש והרותח. מסביב יום-יום עמוס ברעש, כעס ואלימות ואני מחפשת רגעי שקט עם רוח ברזילאית מלטפת ועם צליל נקי. האלבום החדש שלי הוא האי הצלול של השקט שלי – צליל מזוקק ונקי של גיטרה והקול שלי – אלבום שתמיד רציתי לעשות ורק חיכיתי לזמן הנכון. אני מקווה שהאלבום הזה שיוצא מהלב יגיע לכל מי שמכוון לתדר של שלווה ושלום ויהיה עוד כלי להתכוונות לשלום פנימי וגם לשלום חיצוני."

שקט הוא מפגש פסגה בין הנשמה של אליזט שכמהה לשקט עם הקול המלטף שלה שרוצה להשמיע את התקווה לשלווה ולשלום לבין הצלילים של הגיטרה המופלאה של רון לאור.

אליזט – ברזילאית במקור, חיה בישראל כבר 25 שנה ומשלבת מקורות ברזילאיים עם ההווה וההוויה הישראלית שלה. היא מאמינה בשלום ובדו-קיום וחושבת שהעירוב בין הנשמה הברזילאית שלה לחיים שלה כאן בישראל – מולדתה השנייה – נותן לה פרספקטיבה שמאפשרת לה ליצור תערובת שאפשרית רק כאן במזרח התיכון שלנו.

אליזט מרגישה שגרירת תרבות כפולה – של ישראל וברזיל וגם שגרירה של השאיפה האוניברסלית לשלום ואהבה ולכן האלבום כתוב בשתי השפות – בעברית ופורטוגזית ובנוסף שיר אחד ברוסית.

אליזט היא יוצרת רבגונית ופורייה ופועלת במרץ להסברה של ישראל בעולם עם הקסם שלה וב-7 השפות שהיא דוברת: פורטוגזית, עברית, ספרדית, איטלקית, אנגלית, צרפתית ורוסית.

היא שרה ברבות מהשפות שהיא דוברת ומאמינה שזה מקרב אותה לקהל שלה.

היא מרצה, מתראיינת ומופיעה בעולם, פעילה במדיה בתחום המוזיקה וגם ההסברה וקידום השאיפה לשלום באזור ובעולם. כחלק מההסברה היא הצטרפה ככתבת החוץ מתל-אביב לצוות המגישים של התכנית האיטלקית 'Salotto Feel the 90'. יש לה בלוג אינטרנטי – 'אליזט על הבוקר' והיא מגישה תכנית על מוזיקה ברדיו שיגה ביפן.

 

אליזט מופיעה בארץ ובעולם עם מגוון ההרכבים שלה, 'שקט' הוא האלבום האקוסטי החמישי ובנוסף יצא לשיריה אלבום רמיקסים. האלבומים מופצים בארץ ובעולם.

 

אליזט – שירה

רון לאור – גיטרה

תודה מכל הלב שלוחה מאליזט למוזיקאים הברזילאיים המופלאים שנתנו לה השראה: ג'ואו ג'ילברט, טום ג'ובים וויניסיאוס דה מוראס. תודה!

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

*טכנית לא ניתן לרכוש כרטיס אינטרנטית באמצעות הטלפון הסלולרי.

 

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן