אנסמבל "ביתא-פלייבק" במופע תאטרון אילתור

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

אנסמבל "ביתא פלייבק" ממרכז "פסיכופלייבק"

אנסמבל "ביתא-פלייבק" במופע תאטרון אילתור מבוסס על סיפורים מהקהל

תיאטרון פלייבק הוא תיאטרון אימפרוביזציה אשר מבוסס על סיפורים אישיים אשר משותפים ומגיעים מתוך קהל הצופים במופע. צפייה או השתתפות במופע פלייבק מייצרת חוויה של "ביחד", של קהילתיות. המספר, ובאמצעותו הקהל, חווה הקשבה, קבלה, שיתוף, ויכולת לראות כיצד סיפורים מחיי היום יום קמים לתחייה בשילוב מטאפורות, מוסיקה, הומור ועוד. השחקנים מציגים ("משקפים") פרשנויות נוספות לסיפור המסופר ומראים נקודות מבט שונות, תוך שימוש במגוון רחב של טכניקות מעולמות התאטרון, התנועה, היצירה והדמיון.

 

על מרכז פסיכופלייבק ואנסמבל "ביתא פלייבק"

כאשר יוצקים לתוך תבנית תיאטרון הפלייבק הקלאסי אלמנטים מתוך עולם הפסיכודרמה והדרמה-תרפייה, אנו מקבלים איכויות נוספות וצוללים אל תוך עולם הפסיכופלייבק הייחודי, גישה אשר ניחנת באלמנטים תרפויטים ומייצרת אצל המשתתף תחושה של שיחרור והעצמה אישית.
אנסמבל "ביתא פלייבק" היא קבוצת תיאטרון המהווה חלק מפעילותו של מרכז פסיכופלייבק בניהולו האומנותי של עומרי כהן.

מרכז פסיכופלייבק ואנסמבל "ביתא פלייבק" המורכב מאנשי טיפול, חינוך ותיאטרון פועל ברחבי הארץ, בין היתר, למען הקהילה ולקידום אג'נדות חברתיות. כחלק מפעילות מרכז פסיכופלייבק מופיעים שחקני האנסמבל מול מגוון קהלים, אוכלוסיות וארועים. לצד ההופעות נוצרו שיתופי פעולה ארוכי טווח עם עמותות שונות כמו גם שיתוף פעולה ייחודי עם צה"ל, שבחר לשלב את הפסיכופלייבק ככלי טיפולי תומך ומעצים לסגל פיקודי בבסיסי טירונים.

לפרטים נוספים ועדכון על פעילויות המרכז ניתן להכנס לאתר האינטרנט של מרכז פסיכופלייבק
http://www.psychoplayback.co.il

או לעמוד הפייסבוק
https://www.facebook.com/psychoplayback.co.il

המופע אינו מיועד לילדים

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן