אקו-ספיריט אסי ויעלה ואורחים-השקת אלבום בכורה

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

 אקו ספיריט / אסי רוז ויעלה - חגיגת אלבום חדש


 

אסי רוז ויעלה אלישיב הם צמד מוסיקלי וזוג בחיים.

המוסיקה של אסי ויעלה קוראת לתת דרור לנפש לשימחה ולאהבת החיים, תוך כדי הרמוניות קוליות , כלי נגינה אקוסטים מתרבויות עולם שונות. המוסיקה מעבירה מסר ליצירת מציאות טובה יותר בין האדם לסביבה, בין הזכרי לנקבי- בין אמא אדמה לאבא שמיים בטקסטים מקוריים עם השפעות של מוסיקה הודית, אפרו-ביט, צועני, פלמנקו, רגאיי, ״אינדיאני״ ועוד..

אסי רוז הוא מוסיקאי פעיל ורבגוני ייחודי בנוף הישראלי. הוא מלחין, מנגן על ארבעה כלים (אקורדיון, סקסופון, גיטרה ופסנתר) וגם מפיק מוכשר בתחום הג'אז ומוסיקת עולם. רוז שיתף פעולה עם מוסיקאים מארצות שונות: הודו, ארצות הברית, ספרד ומקסיקו. שיתופי הפעולה יצרו אצלו מארג מוזיקלי מרתק הלקוח מעולמות ומקומות שונים אשר אותם מגיש רוז באינטרפרטציה שלו בצורה חוויתית וייחודית.

יעלה אלישיב היא זמרת ואמנית במה בינלאומית: רקדנית ושחקנית. היא רקדה בין היתר בניו-יורק עם האנסמבל הצעיר של להקת המחול “אלווין איילי”. בארץ עבדה עם להקת המחול הקיבוצית  והופיעה איתה רבות בארץ בח”ול . בהמשך למדה משחק ושירה בגרמניה ועבדה כשחקנית “בתאטרון הצליל” בדוסלדורף, עברה להמבורג בעקבות קבלת תפקיד נשי ראשי במחזמר “באדי הולי" כאישתו של באדי.

משתתפים :

אסי רוז – שירה, אקורדיון, גיטרה ספרדית, סקסופון טנור

יעלה אלישיב – שירה

אלדר אגדשטיין – גיטרה אקוסטית, עוד

יודן מיבר – כינור

אייל שארף – בס

יואב פקטה – סיטאר

אלון מיטב – גיטרה ספרדית וכלי הקשה

פפה דאנזה – כלי הקשה ונשיפה

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

 

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן