אריאל אביזוב טריו אורח: ארז לב ארי

יום: ד'
פתיחת דלתות: 20:30
21/02/2024
תחילת מופע: 21:00

אריאל אביזוב הגיטריסט הוותיק והמוערך, היוצר / סינגר-סונגרייטר ומפיק המוסיקה יוצא במופע רוק טריו חדש!

אביזוב יבצע מתוך מאגר השירים שלו שיצאו בשנים האחרונות כסינגלים (האחרון שבהם "מחסה"). בקרוב יראה אור גם EP חדש שאותו יצר. כל השירים במופע הם המחשה לקשת רחבה של סגנונות מרוק דרך פולק, אקוסטי, פאנק ועוד.

בנוסף יהיו ביצועים מיוחדים לכמה משיריו של מאיר בנאי ז"ל (במלאת 7 שנים למותו). מאיר היה אחד מחבריו הקרובים והוא זכה לנגן אתו שנים רבות וטובות.

אורח כבוד במופע יהיה ארז לב ארי היקר והמוכשר! אריאל מלווה את ארז בגיטרה ובקולות במרוצת 18 השנים האחרונות בעשרות מופעים ברחבי הארץ ובמופע אלקטרו / אקוסטי ייחודי מוצלח ומרגש של שניהם.

אריאל: "לאחר שלכולנו שונתה המציאות מאז ה 7 באוקטובר הארור, ולאחר עשרות מופעי התנדבות בכל הארץ, בהם לקחנו חלק ארז לב ארי ואנוכי תחת הכותרת "ללחום את הרוח", שבהם פגשנו מקרוב את האנשים, העדויות המצמררות, הסיפורים והפנים, בהופעה הנוכחית  "נשיר, ננחם, נזעק  נפרוק, נתפרק ובעיקר נתפלל עם הגיטרות חזק !"

  • אריאל אביזוב, מוזיקאי שפעיל קרוב ל 30 שנה בנוף המוזיקה הישראלית. מנגן לצד מיטב הנגנים והאמנים בארץ. הוא החל את דרכו המוזיקלית במסגרת להקת "ההוצאה לפועל" שהוחתמה בשנות ה-90 בחברת התקליטים "הליקון", יצר בזמנו את ההרכב "שדות" וכמו כן היה שותף להרכבים רבים במופעים ובעשיה אולפנית.
  • בעשור האחרון הקים אריאל את אולפנו האישי השוכן אל מול השדות הפסטורליים של מושב טל – שחר. שם הוא יוצר, מנגן, מלמד, מעבד ומפיק מוסיקה.
  • במהלך השנתיים האחרונות, הופיע אביזוב בבית היוצר וברחבי הארץ עם ההרכב המוערך "ערק לימונים", שבו שיתף פעולה עם שרון הולצמן (אבטיפוס) ומוסיקאים מהשורה הראשונה.
 
גיטרות ושירה: אריאל אביזוב
בס: עמוס פרידמן
תופים: רונן אברון
המופע ילווה במופע ויג'יי מיוחד
 

מתוך המופע ערק לימונים: אל תלכי מכאן – מאיר בנאי ז"ל

יום: ד'
פתיחת דלתות: 20:30
21/02/2024
תחילת מופע: 21:00
דילוג לתוכן