אתי בן-זקן ואנסמבל מודאליוס מארחים את ענת פורט

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

אתי בן-זקן ואנסמבל מודאליוס מארחים את ענת פורט

"עולם נפלא"

אתי בן-זקן ואנסמבל מודאליוס מארחים את ענת פורט

אמנית הקול אתי בן-זקן והאנסמבל הקלאסי-אתני מודאליוס מארחים את פסנתרנית הג'אז ענת פורט. יחד הם יוצרים חגיגת רב-סגנונית של ג'אז, מוזיקה אתנית ומוזיקה קלאסית-עכשווית, עם יצירות ועיבודים מאת איתן שטיינברג וענת פורט, עם אלתורים משותפים של אתי וענת, ועם פרשנות חדשה – הן לרפרטואר הקלאסי-אתני של מודאליוס והן לרפרטואר הג'אז של ענת. עולם נפלא!

אודות אנסמבל מודאליוס

 אנסמבל מוֹדַאליוּס הוא אנסמבל קלאסי רב-סגנוני. שני מוביליו הם זמרת הקונצרטים והיוצרת הרב-תחומית אתי בן-זקן, ובן-זוגה לחיים ולעשייה האמנותית – המלחין זוכה פרס לנדאו פרופ' איתן שטיינברג. אליהם חברו מוסיקאים בולטים מתחום המוסיקה הקונצרטנטית: אמנון יואל, נגן כלי הקשה אתניים; דנה וקסמן, צ'לנית ומלחינה; שריג סלע, נגן חליליות-רנסנס ובארוק; טל פדר, נגן קונטרבס, מלחין ומעבד; ועודד שוב, נגן גיטרה קלאסית. האנסמבל מתאפיין ברב-סגנוניות (מוסיקה אתנית, קלאסית ועכשווית שלובות בכל תכנית), ברב-תרבותיות (מחקר והחייאה מחודשת של מוסיקה מקהילות אתניות בישראל), ובין-תחומיות (תוך דיאלוג עם יוצרים, מבצעים, טקסטים ורעיונות).

בקונצרט זה חברי מודאליוס מארחים את פסנתרנית הג'אז ענת פורט, שחזרה לישראל אחרי שהות של 17 שנים בארה"ב. עם חוזה הקלטות בלייבלECM היוקרתי, היא מופיעה בישראל, אירופה וארה"ב, הן כסולנית והן כחלק מטריו, וזוכה להצלחה כפסנתרנית-יוצרת של ג'אז אישי ועכשווי.

מידע נוסף אודות אתי בן-זקן, איתן שטיינברג, ואנסמבל מודאליוס: www.benzaken-steinberg.com

מידע נוסף אודות ענת פורט: www.anatfort.com

 

 

פתיחת דלתות 14:30
תחילת מופע 15:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן