אתי בן-זקן "תיבת הקולות" – השקת הספר עם אמנים אורחים

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
אתי בן-זקן
צילום נופר הורוביץ

 

אתי בן-זקן "תיבת הקולות"

השקת הספר עם אמנים אורחים

בית היוצר, יום שבת 23.2.19

 

הכניסה חופשית

 

על אירוע ההשקה: לרגל צאתו לאור של ספרה של אתי בן-זקן "תיבת הקולות" בהוצאת הקיבוץ המאוחד, ייפגשו אמנים מתחומים שונים – מוסיקאים, משוררים, אמני-תיאטרון ואמנים פלסטיים – לחגיגה של אמנות רב-תחומית ובין-תחומית.

ישתתפו לפי סדר א"ב: אתי בן-זקן, המשוררת רחל חלפי, יוצרת התיאטרון נעמי יואלי, אמן המופע הדס עפרת, אמנית הקול ענת פיק. אתי בן-זקן וחברי אנסמבל מודאליוס שריג סלע (חליליות), אורית מסר (צ'לו), עודד שוב (גיטרה) טל פדר (קונטרבס) ואמנון יואל (כלי הקשה) עם איתן שטיינברג (אקורדיון, ניצוח) יבצעו מיצירות ג'ון קייג' ואיתן שטיינברג.

על הספר "תיבת הקולות": ספרה של אתי בן-זקן הוא קובץ-מסות על פעילותה כאמנית בתחומי המוסיקה, הספרות, התיאטרון, הפולקלור והאמנות הבינתחומית. בשפה קולחת היא עוברת בין מבט תיאורטי לבין סיפורים אישיים ומשפחתיים ומשתפת את הקורא במקורות ההשראה ובאתגרי ההגשמה של אמנות בכלל ואמנות בישראל בפרט.

על אתי בן-זקן: זמרת קונצרטים ויוצרת רב-תחומית, מופיעה על מיטב הבמות בישראל ובחו"ל כמבצעת של יצירות בנות-זמננו שהולחנו במיוחד לקולה, לצד ביצוע מוסיקה אתנית. כמו כן היא סופרת, חוקרת פולקלור, יוצרת תיאטרון ואמנית חזותית. זוכת פרס רוזנבלום לאמנים מצטיינים 2018.

 

 

23.2.19
פ.דלתות 12:00
תחילת מופע 12:30
מספר המקומות מוגבל, נמליץ להגיע בזמן פתיחת דלתות כדי להבטיח את מקומכם

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן