בוטן מתוק בקרקס – מופע חדש לרגל האלבום החדש

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
בוטן מתוק בקרקס
צילום: RockMan


בוטן מתוק בקרקס​ היא להקת רוק גראנג' אלטרנטיבית ישראלית שהחלה את דרכה בעולם המוזיקה בשנת 1999. הלהקה הוקמה על ידי הסולן גדי אלטמן, מיד עם שיחרורו מצה"ל. אלבומה הראשון, "כל מה שנשאר", יצא בשנת 2003 כאשר שיר הנושא היה לאחד מהלהיטים הכי גדולים של תחילת שנות האלפיים בישראל. בשנת 2005 יצא אלבומם השני "יום עדין" .

כעת, לאחר 11 שנה, שבה הלהקה לפעילות עם סיבוב הופעות של אלבום חדש שנולד מתוך הצורך להוציא את החומרים הרבים שנאספו במהלך השנים שעברו. האלבום החדש הנקרא "3" ,הוא מעין הצדעה לכל סוגי הז'אנרים ברוק, החל מרוק קלאסי דרך גראנג' מלוכלך ועד לרוק כבד. סימן ההיכר המובהק של "בוטן מתוק בקרקס" הוא הטקסטים הנוקבים בעברית של גדי אלטמן, אשר באים לידי ביטוי באלבום הזה, בד ובד עם המוזיקה הבלתי מתפשרת.

חברי הלהקה, גדי אלטמן, מאור שטרית, אביב בונן, אלון מוטקין​ והרכש החדש ­ יוחאי פורטל​ (אשר מחלק את זמנו בין הלהקה לבין להקה נוספת הפועלת בלוס אנג'לס ­black secret ), היו ללהקה הראשונה אשר הקליטה אלבום באולפן החדש של עמית שגיא (התקווה 6 ,כוח ראסטה), חבר קרוב של גדי ביפו. תהליך יצירת האלבום שהוקלט ומוקסס תוך 3 ימים בלבד תועד בסרט דוקומנטרי אשר גם ייצא בקרוב.


על הבמה יהיו:
גדי אלטמן -שירה גיטרה
עמית שגיא – גיטרה
אביב בונן – תופים
מאור שטרית – בס
אלון מוטקין – קלידים

 

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

 

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן