ג'אם 88 – דניאלה ספקטור

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

דניאלה ספקטור - ג'אם 88

דניאלה ספקטור – "כל הדברים היפים באמת" – אלבום חדש!

 

שלוש שנים אחרי אלבומה האחרון, "Love is" דניאלה ספקטור חוזרת אל העברית באלבום חדש,
כשהיא חשופה ובטוחה בעצמה מתמיד.

 

"כל הדברים היפים באמת" עשיר בנגינה חיה וכתוב בשפה ישירה וכנה, כמעט נטולת מטאפורות. דניאלה שרה על משפחתה ועל עצמה כשהיא רותמת את סיפורה האישי לאמירה רחבה יותר, הנוגעת לחיי כולנו ולהוויה הישראלית.

דניאלה פרצה לתודעה עם אלבום בכורה מצליח שהביא איתו צליל חדש בנוף המקומי וכלל שירים כמו "הכוכב הזה מת", "הירושימה" ו"לישון בלעדיי". האלבום, שכיכב בראש המצעדים השנתיים של 2010, זיכה אותה בתואר תגלית השנה וסימן אותה כאחת מהיוצרות העצמאיות הבולטות בארץ.  זמן קצר לאחר מכן, הפתיעה דניאלה כשהוציאה את Love is"" – אלבום באנגלית המשותף לה ולבן זוגה, בן. האלבום זכה להצלחה בזכות הלהיט הענק "Cut it Out", שהתנגן ברדיו ללא הפסקה לאורך חודשים רבים והותיר את הקהל סקרן ורעב לדבר הבא.

 

הסינגלים "כל הזמן אנחנו שוכחים", "אברהם" ו"לווייתן" מתוך האלבום החדש כבר מתנגנים ברדיו.

 

דניאלה כותבת על האלבום החדש:

"'היזהר לא להיזכר בלי סיבה…' את שיר הפתיחה כתבתי כשער לאלבום שעוסק כולו בזיכרון ושכחה. במהלך חמש השנים האחרונות מצאתי את עצמי עושה סדר בזיכרון שלי, מנסה לברור מתוכו מה מהזיכרונות שייך לי, מה איבד מתוקפו. כל אחד מהשירים באלבום עוסק בחלק מהתהליך הזה.  במהלך התקופה הזו קרו המון תהפוכות בחיי, יצא אלבום הבכורה ואני יצאתי איתו לאור, נסעתי עם בן, בעלי, לברלין לחצי שנה עם אלבום משותף ובמקביל התרחשו בארץ דרמות גדולות –  מבצעים צבאיים, בחירות ומהפכה חברתית אחת. אבא שלי עבר התקף לב.
בתוך כל זה הרגשתי שהבחירה באילו זיכרונות להחזיק ולאילו להניח, מגדירה לא רק את הסיפור שלי, אלא גם חלק מהסיפור של האנשים שחיים סביבי, המשפחה שלי, המקום בו אנו חיים. לא במקרה העבודה על האלבום הסתיימה ממש בסופו של הריון ועם לידת בתי הבכורה, זהר. כאילו הרגשתי שכדי להביא ילד לעולם, הייתי צריכה קודם לבדוק עם עצמי, מה הסיפור שאספר לה על המשפחה שלה, על המקום בה היא גדלה וכן, גם על אמא שלה."

 

הכניסה בהרשמה בלבד!

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן