ג'אם 88 מארח את נתנאלה

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

מעטים הזמרים שזכו לטביעת קול ייחודית וברורה כמו נתנאלה- מהזמרות הבולטות בעיצוב פס הקול הנשי במוסיקה הישראלית. קולה החם והנדיר של נתנאלה ושיריה, הם צלילים המצליחים לצייר תמונה מדויקת של זיכרונות ואת הרגשות המחוברים אליהם.
"הייה לי חבר, הייה לי אח", "שיר היונה", "עוד יבוא היום", "לא דברנו עוד על אהבה", "ספינת זיכרונות", "ימים לבנים" ועוד רבים אחרים.

בשני העשורים האחרונים ניהלה נתנאלה את חייה האישיים והאמנותיים על קו ישראל- שבדיה.
ב- 5 השנים האחרונות קבעה את בסיסה בישראל, בה היא יוצרת ומופיעה. ההשפעות המוסיקליות של נתנאלה מגיעות בעיקר ממוסיקה מערבית: להקות הרוק של שנות השישים [ביטלס], רוק סקנדינבי, מוזיקת עם שבדית והשורשים מהבית-המוסיקה האוזבקית ששמעה מבית אמא בילדותה, המעניקים למוסיקה שלה גוונים מקוריים. כל אלו, בנוסף למלחינים הישראליים שנחשפה אליהם בראשית דרכה – בעיקר סשה ארגוב [ש"גילה" אותה בימי נערותה] ומתי כספי, שכתבו עבורה את מיטב שיריה המוכרים והאהובים.

נתנאלה על העבודה עם יזהר אשדות:
כשחשבתי על מפיק מוסיקלי, היה לי ברור שזה חייב להיות מישהו עם ניסיון והבנה עמוקה למילים וללחן. עם יזהר הייתה לי תחושה טובה מאוד למן ההתחלה, יזהר התחבר אלי והתוצאה מדברת בפני עצמה… העבודה עם יזהר היא תענוג צרוף, הכישרון האמנותי, הניסיון והידע שרכש במשך השנים היו עבורי נכס אדיר. הוא הצליח לזהות את ההשפעות המוסיקליות שביצירה שלי ובחר לנצל כל ניואנס וגוון שמצא בה, זיהה גם את סגנון הנגינה שלי על הגיטרה והחליט "לא לוותר לי" ולחשוף אותה בהקלטות.

הכניסה בהרשמה מראש בלבד – מספר המקומות מוגבל!

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן