צילום בן פלחוב

 
 
אבדת

בת מלך

אופרת רוק מאת גדי פיינגולד

על פי סיפורו של רבי נחמן מברסלב

יום אחד, בתו היחידה של המלך נעלמה מהארמון. השני למלכות מתנדב לחפש אותה ולהחזיר אותה הביתה ביחד עם משרתו הנאמן. הוא מוצא אותה שבויה אצל מלך אכזר וב״טוויסט״ על האגדות הקלאסיות הנסיכה תלמד אותו שבשביל להציל אותה, הוא יצטרך ללמוד איך להתגעגע, ולהתגבר על קולות פנימיים וחיצוניים שאומרים שהוא לא מסוגל.

לכל אחד מאתנו יש שליחות, תפקיד בחיים. חלקנו יודעים מה הוא מגיל צעיר. חלקנו ממשיכים לחפש אותו עשרות שנים. מה נותן לנו את הכוח להתמיד, למרות הכישלונות והמהמורות בדרך? גדי פיינגולד, בעזרת הלהקה (ארבעה נגנים וירטואוזים), לקח סיפור חסידי קלאסי והעניק לו פירוש אישי על המסע הארוך שלו כמוסיקאי בישראל, שמנסה להחזיר את היצירה והעשייה לחייו. הסיפור מלווה בשירים מרגשים והפקה מוזיקלית מושקעת.

גדי פיינגולד, מוזיקאי ותיק ומוערך והבעלים של אולפני פלוטו בילה שנים רבות בנגינה והפקת אמנים רבים. בין היתר עבד עם ארקד דוכין, אביב גפן, אהוד בנאי, יונתן רזאל, אהרון רזאל, יובל דיין, דין דין אביב, דודו פישר והקולקטיב. ב-2016 הוציא אלבום סולו ראשון שזכה להערכה רבה ובו דואט מרגש עם אביתר בנאי. בסיבוב ההופעות השתתפו יונתן רזאל, חנן בן ארי ואמנים נוספים. באלבום שייצא בקרוב משתתפים שאנן סטריט, רמי קלינשטיין, שולי רנד ורון נשר.

גדי פיינגולד- שירה ופסנתר

מרדכי צבי שמרלינג – שירה וגיטרות

שחם אוחנה – שירה ובס

נדב לוזיה – תופים

 

13.1.20, יום שני
פתיחת דלתות 20:30
תחילת מופע 21:00
המופע מתקיים בבית היוצר של אקו”ם האנגר 22 נמל תל אביב
מספר המקומות מוגבל, ממליצים לכם לרכוש כרטיס בהקדם !
מקומות הישיבה לא מסומנים.