גיטלה – GITLA

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
גיטלה
גיטלה

 

גיטלה (נולדה ב27 לאפריל 1988, בצפון ישראל) זמרת, כותבת ומלחינה. את שמה ירשה מסבתה, מקורו ברומניה ופירושו "טובה".

בילדותה הייתה סולנית במקהלת בית הספר ובלהקת הנוער של קרית ביאליק, עיר מולדתה. גדלה בבית מוסיקאלי וכבר בגיל צעיר מאוד החלה לשיר ונחשפה לעולם המוזיקה דרך אימה שנהגה גם היא לכתוב, לשיר ולנגן על גיטרה ואקורדיון.

בגיל 14, גילתה את אהבתה לכתיבת שירים ובגיל 21 לימדה עצמה לנגן על גיטרה אקוסטית ופיתחה לעצמה סגנון נגינה וכתיבה ייחודי ונוקב המאופיין בכנות, חשיפה ואמת. הוא מציג את נקודת מבטה כ"מספרת סיפורים" תוך התייחסות לעולמה האישי, לסיפורי ילדותה, דמויות משפיעות בחייה, האהבה לסביבה ולחי והחיבור העז לעבר ולסגנון החיים המאופיין בו. "נשמה צעירה עם עיניים קרועות לעולם ויש בו הוד, ישירות וצלילות גם של נשמה עתיקה. מופלא!" (שרון מולדאבי, 2014)
קולה החם והעדין משדר אינטימיות וכנות ומתאפיין גם בשבירות קול ייחודיות בצילילים הגבוהים ועומק חם בצלילים הנמוכים.
כיוצרת עצמאית, גיטלה מיחסת חשיבות עליונה להיותה מעורבת באופן מלא בכל תהליך היצירה שלה. בשנים האחרונות צברה ביטחון ונסיון בהופעותיה ויצרה לעצמה תדמית ייחודית והרחיבה את קהל מעריציה בארץ ובחו"ל.
בשנת 2013 הצליחה לגייס מימון של 30 אלף₪ דרך אתר "הדסטארט" מקהל תומכיה מהארץ ומחו"ל לצורך מימון הקלטה והפקת אלבומה הראשון שעתיד להשתחרר בקיץ 2014.
במאי 2014, זכתה במקום הראשון בתחרות Singer & Songwriter ארצית מטעם מכללת ""BPM ו"חלילית" עם שירה Teeth and Bones .
"הדבר הראשון שבלט לי בשיר, זו השירה המעולה שמזכירה לי מלא דברים שאני אוהב כמו ג'וני מיטשל וביורק. אהבתי גם את הפשטות של העיבוד, החליל, ניחוחות של שדות ירוקים ומרחבים פתוחים והשירה הכל כך מרגשת" (עופר מאירי, 2014. אחד השופטים בתחרות)

 

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן