גן עדן על פני האדמה – ההשקה

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
ג'ואי בר
ג'ואי בר

אירוע השקה חגיגי, לרגל השקת הדפוס של ספרו השלישי של ג'ואי בר. האירוע יכלול הקראת קטעים משלושת ספריו של ג'ואי, ביצוע אנפלגד של 2 שירים מאלבום הבכורה המצליח  The End of Time :

superman & Les’t talk about Seven

וכוריאוגרפיה ייחודית של ג'ואי לצלילי Poisoned מאלבום הבכורה.

הספר "גן עדן על פני האדמה" יצא במהדורה דיגיטלית בהוצאת SMARTER, וצפוי לצאת בימים הקרובים גם בהוצאת דפוס בהוצאת "סער". הספר מציג סמך פילוסופי מרגש ונועז בעקבות השאלה הפילוסופית האוניברסאלית "מהו ייעוד החיים?". במרכז הספר, תפגשו את אדם שפיגל – בוגר סטודיו למשחק הנרדף על ידי חלום בלהות מסתורי שצופן את הפחד הקיומי הגדול ביותר: העדר מימוש קיומי. עם שפיגל אנו יוצאים למסע מרגש, החושף מחדש את התשוקה לחיים, ומגולל את הרפתקאותיו בדרך להגעה אל האמת של חייו.

אסף בר (שם העט של היוצר ג'ואי בר), הינו חבר ב"אגודת הסופרים העברים" ופרסם בעבר את "7" (ה. סער) – העוסק במסע גילוי אישי סוחף אל האני הפנימי, ו"הסיפור שלא יסופר" – המביא סיפור מרתק ובו פילוסופיית חיים ייחודית לפיה כל מה שאנחנו רוצים בר השגה. בר הינו בוגר הסטודיו למשחק "הסטודיו" של יובל כרמי, ובית הספר לדרמה "סטאר טק" אומנויות הבמה בלונדון, וחתום על 5 סינגלים מאלבום הבכורה שבדרך בהפקת חברת "פטיפון".

את הספר ניתן לרכוש במחיר 9.90 ₪ דרך האתר: www.boriginal.co.il – במהדורה מוגבלת ל-10,000 הקוראים הראשונים!

יום שני, 07.01
פתיחת דלתות:23:00

הכניסה חופשית בהרשמה מראש

הרשמה להשקה ג'ואי בר

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן