דורון גיאת במופע טריו לרגל השקת ליין מצילות חתימה

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
DoronGiatTrioBW
צילום: רועי פיינבורג, יוסי צבקר, מאיה אבן-אודם

 

הטריו של דורון גיאת

נגנים:

דורון גיאת – תופים

אברי בורוכוב – קונטרבס ובס חשמלי

עדן גיאת – פסנתר וקלידים

מופע לרגל השקת סדרת מצילות החתימה של דורון גיאת בחסות חברת Bosphorus.

הופעת בכורה לטריו של דורון שתכלול קטעים מקוריים ומעובדים של עדן גיאת, דורון גיאת ואברי בורוכוב, בגוון של ג'אז מודרני מתובל בפיוז'ן, לאטין וFאנק.

המופע ישולב בהסברים על סאונד המצילות ועיצובן.

דורון גיאת – מתופף ומוזיקאי בעל סגנון ייחודי, מקימו של בי"ס למוזיקה על שמו בתל אביב. שולט בסגנונות רבים ומשלב בין הצד הג'אזי לצד ההפקתי, בין האלתור ל"גרוב". דורון ניגן בפרויקטים רבים ומיוחדים, ביניהם ב- Project RnL, להקת "שאזאם" ו"אצבע דיגיטלית", הוא ידוע כנגן אקספרסיבי ואנרגטי. לאחרונה עיצב "ליין" מצילות משלו בחברת Bosphorus.

עדן גיאת – פסנתרן מחונן המכיל יריעה רחבה של סגנונות ובעל ניסיון במה עשיר, למרות גילו הצעיר. התחיל לנגן בתופים בגיל שנתיים ובפסנתר בגיל חמש, בשנים 2008-2013 נישא על גל ההצלחה בעולם הקלאסי והופיע עם תזמורות סימפוניות וקאמריות. בשנים האחרונות הוא כותב ומעבד בתחום הג'אז ומופיע בעולם.

לעדן יש סגנון אישי מובהק המגובה בטכניקה פנומנלית ורגישות נדירה.

אברי בורוכוב – בסיסט אקלקטי ורגיש המנגן על קונטרבס ועל בס חשמלית. אברי מנגן עם אמני הג'אז המובילים בישראל, כותב מוזיקה מקורית ונראה גם על במות הרוק והפופ. כנצר למשפחה מוזיקלית, אברי ינק מוזיקה בגיל צעיר והושפע מז'אנרים רבים, ממוזיקה אתנית ועד לג'אז. את כל אלו הוא הטמיע בנגינתו במגע אישי משלו הנתמך בניסיון רב.

 

כניסה חופשית 

 

 

 

פתיחת דלתות 20:00

תחילת מופע 20:30

 

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן