הבילגויאדה – פולחן אביב – פסטיבל גרוב והיפהופ

יום: שבת
פתיחת דלתות: 18:00
30/04/2022
תחילת מופע: 18:30

אוהבים מוזיקה חיה ואלכוהול טוב?
בואו לבילגויאדה, פסטיבל היפהופ של ערב אחד בנמל תל-אביב
בפסטיבל תהנו מהופעות היפהופ מעולות + ערק בטעמים ללא תחתית

הופעה מרכזית:
בילגו והשליחים הרכב לייב/פאנק/היפ הופ של 10 נגנים בהובלתו של בילגו, הענק הרגיש, ראפר ומוזיקאי שמשדר נינוחות בלתי מנוצחת על הבמה, אך מתחת למעטה הווינר שלו – מתגלה איש פגיע, שמתעסק בפער בין הרושם הראשוני שהוא יוצר לבין האדם הרגיש, המצחיק והישיר שנגלה למי שמוכן להביט עמוק יותר.

הופעות הפסטיבל: 

NO’OMI & Nebula

ווידאו:

https://www.youtube.com/watch?v=ityC9l88D0g


ההופעה של NO'OMI ביחד עם הדואו Nebula, היא שיתוף פעולה מחשמל מעולם אחרי ומורכבת ממיקס של ראפ, היפ-הופ, סוניק ג׳אז, ניו סול ועוד קצת בלאגן 🙂 עם גרוב כבד, הפקה מדוקדקת, וורסים חותכים ומלאים באש, NO'OMI ו Nebula מגישים טקסטים חותכים עם מוזיקה וגרוב מטורפים שיוצרים נוף אחר, מגוון ומיוחד.


NO’OMI היא סקסופוניסטית, ראפרית ומפיקה, אשר פעלה בשנים האחרונות בצורה עצמאית עם פרוייקט הסולו שלה, במסגרתו שחררה שלושה סינגלים (אחד מהם זכה להפקה של קליפ בעזרת מענק מהועדה לעידוד היצירה), הופיעה בפסטיבלים ומועדונים ברחבי הארץ (פסטיבל ספוט בסלון ת״א, פסטיבל סמילנסקי, פסטיבל הגרוב בעין גדי ועוד). הסינגלים האחרונים שהוציאה ('Tilt' ,‘Just’), זכו להשמעות במגוון תחנות רדיו (הקצה, מהות החיים, זה רוק, רדיוסול ועוד רבות). באביב 2022 משחררת את האי.פי המלא. חיבור ההרכב התהווה במהלך השתתפותה של נעמי בתוכנית האקלסרטור למוזיקאים של עמותת סינתיסייזר, במסגרתה הוציאו שיר משותף (‘Dark Wing’) ומופע הבכורה יחד היה בשואוקייס בצוללת הצהובה בסיום התוכנית. מאז שחררו סינגל נוסף (‘Giant Steps’) יחד עם קליפ לייב מהופעת אוזניות שנעשתה בשיתוף פעולה עם OFFBiT Collective. בימים אלו עובדים על אלבום מלא.טינג פנג

טינג פנג (״הלוואי שיהיה לי בן הומו״, ״אחד מתוך אחד״), אחד מהאמנים הבולטים בסצנת הספוקן וורד הישראלית שכבר הופיע על כל במה אפשרית בארץ ואף בחו״ל, החליט לקחת את המדיום לשלב הבא ומעלה בימים אלה הופעת יחיד של ספוקן וורד, באורך מלא. ״כולם מתים בסוף: מסע בעקבות משמעות החיים (והיעדרה)״ היא הופעה שמוקדשת לכל מי שאיבד את חוברת ההוראות לחיים. בין הפואטי למופרך, בין אלוהים לביטוח לאומי, בין אומנות לשניצלים, טינג פנג לוקח את הקהל למסע אסוציאטיביקומיטרגי, עם הופעות אורח של ג׳ינגיס חאן ודולפינים מאוננים.


יעל ברונשטיין היא יעל את מגזימה – דיווה משוק מחנה יהודה עם יכולות ווקאליות מרשימות אבל בלי טיפה של פאסון ועם

התעקשות להציג את המשותף והדומה בחיים הקצת חבוטים של כולנו.

זמרת, יוצרת, ראפרית ירושלמית,  סינגר סונגרייטרית צבעונית שכותבת טקסטים סוערים, רלוונטיים ולא

מתנצלים. 

השירים שלה כמו גלגול מוזיקלי של פסטיבל מספרי סיפורים על ביטים 

יוצרים מניפת צבעים שמציגה באופן המדויק והאלגנטי ביותר את האמנית

המוכשרת ויוצאת הדופן שיעל הפכה להיות.

.

גל חריטן

גל חריטןיוצר היפהופ עברי חדש מתוך הגישה שאמנות היא מתנה ויש לחגוג, לתת וליצור אותה כמה שיותר


מכירה מתקיימת בדף הזה: https://eventbuzz.co.il/lp/event/baviv
 
לינקים רשתות חברתיות –  פייסבוק אינסטגרם | יוטיוב | ספוטיפיי | אפל מיוזיק

 
יום: שבת
פתיחת דלתות: 18:00
30/04/2022
תחילת מופע: 18:30
דילוג לתוכן