החולמים – רוק ילדותי

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
חולמים
חולמים – הופעת צהריים בבית היוצר מנמל תל אביב

יום שישי, 27 לנובמבר, בשעה 15:30

רגע לפני יציאת האלבום השני, החולמים חוזרים לבמה עם מופע רוקנרול אנרגטי שמשלב שירים חדשים ולהיטים מהדיסק הראשון. תוך כדי שהם משלבים בלוז וגרוב, הרמוניה קולית עשירה ונגיעות פסיכדליות צבעוניות החולמים יוצרים רוק שגם ילדים וגם מבוגרים נהנים ממנו. בגישה תמימה עם ניחוח בוגר, החולמים שרים על חלומות, זיכרונות, שאלות, תחושות רגעים וחוויות מהתקופה שאין לה קץ – הילדות.

חולמים הוקמה לפני שבע שנים על ידי קבוצה של מוזיקאים שהם גם מטפלים במוזיקה שביקשה ליצור מסגרת מוזיקלית שתתאים לילדים ולהורים כאחד. מאז, הספיקו החולמים להוציא אלבום ראשון, "גמאתם", ולהופיע בקביעות בבית היוצר בנמל תל אביב, הופעה שכבר הפכה להתמכרות בקרב הורים וילדים חובבי רוקנרול. באלבום החדש חוזרים החולמים אל הנושאים שמעסיקים ילדים והורים מדי יום, ועושים זאת עם הומור, רעש, מלודיות כובשות ואנרגיה שמקפיצה את הקהל מתחילת המופע ועד סופו.   

 

"החולמים – גם לילדים מגיע מופע רוק אמיתי – שירים על גרעפסים, על קרוסלה בגינה ועל הציפייה לאבא שיחזור כבר. מופע הרוק של "החולמים" מציג עולם נאיבי ובוגר בו זמנית, מלווה במוזיקת רוק משובחת ובעיקר בהרבה כיף" (נורית אסייג עכבר העיר)

רותי רייניך – שירה

שי פרידור – שירה, גיטרה חשמלית

אורי אפנצלר – שירה, גיטרה אקוסטית

תומר פטרובר – בס, שירה

ניצן אדטו – קלידים

רועי בר-אבן – תופים

לביא זיטנר – גיטרה מחשמלת

גלעד רייך – חצוצרה

קישור ל חולמים בפייסבוק

פתיחת דלתות 15:30

תחילת מופע 16:00

המחיר המוצג סופי וכולל את עמלת אתר הכרטיסים

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן