הלובי של קובי

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

הלובי של קובי
'הלובי של קובי'

נפתח בפרסומות:

אם אתם אוהבים מילים, מלודיות, הרמוניות, הומור מעודן ושירה נהדרת, עשו
לעצמכם טובה ולכו ל"הלובי של קובי" .לכו ותגידו לי תודה (נרי ליבנה)

"מופע קברטי מהמדרגה הראשונה", (יורם טהרלב.)

מי לא מכיר את "בוא שיר עברי", "הם בזמר הזה", "יא ליל", "הלאה", "שיר הסלנג" וכן הלאה, שירים הספוגים באהבת הארץ, המקום, האנשים, השפה. על כל אלה חתום קובי לוריא. קובי כתב בשנים האחרונות לשייקה לוי, דורי בן-זאב, דני ליטני, ובעבר ליהודית רביץ, מתי כספי, רבקה זוהר, להקת הנחל, להקת פיקוד המרכז, הגשש החיוור ולמי לא.

לאחרונה יצא קובי במופע מוסיקלי חדש עם שמונה חברים מוסיקאים.  במשך שעה וחצי לוקחים אותנו חברי "הלובי של קובי" למסע מוסיקלי אל הזיכרונות היפים של פעם, מול המציאות של היום. עצוב או מצחיק? לשיקולכם.

גם השירים החדשים כבר מתנחלים בלבבות. בטח כבר שמעתם את הלהיט "גרה בברלין" המתנגן ללא הרף ברדיו; לצדו  הם ישירו לכם על האיש המוזר שעדיין אין לו שני דרכונים (שיצא לרדיו בביצוע שייקה לוי) , ואחיו התימהוני שעדיין מאמין בשלום, שיר ערש לטייקון שמתייסר ומתקשה להירדם, המנון מדינת תל אביב, השיר על הפוליטיקאי הקוסם שידע לדבר מבלי לומר כלום (שלשה ניחושים…) , וגם ברוח התקופה – השיר "מסרב לשנוא", ועוד שירים חדשים ונוקבים שנונים ומצחיקים בעת ובעונה אחת.

ב"לובי של קובי" משתתפים לבד מקובי לוריא חברי להקת "קו 4": גילה חסיד, צבי שרף, בן יוסף ושרית שחף, והזמר מאיר ברבי. בס: אלכס ספיבק, תופים: יניב גריידי.  אקורדיון: איליה מגלניק. ניהול מוסיקלי: גילה חסיד.

אורך המופע כ 1:40 דקות

 

 

פתיחת דלתות 14:30

תחילת מופע 15:00

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן