השקת אלבום חדש של אמן הגיטרה מברזיל מרסלו נמי

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

מרסלו נמי
הגיטריסט מרסלו נמי נולד בעיירה קטנה בפרברי ריו דה ז'נירו, הופיע והקליט עם מיטב האמנים של המוזיקה הברזילאית, ביניהם שיקו בוארקי, דניאלה מרקורי, איוון לינס, המילטון דה הולנדה, גבריאל גרוסי ועוד ומדי משתתף בהקלטת האלבום הרשמי של הקרנבל. בישראל שיתף פעולה עם יוני רכטר, שם טוב לוי ואלון אולארצ'יק.
בנוסף להיותו חבר קבע בהקלטת האלבום הרשמי של הקרנבל היוצא מידי שנה בשנה, לנמי שני אלבומים, Wind Toy ו¬ Again Back , אשר מבליטים את אהבתו למסורת הברזילאית אך יחד עם זאת את השאיפה לחדשנות ושבירת מוסכמות הכלי.
אהבתו לגיטרה הקלאסית והחשמלית כאחד, הביאה את נמי לפתח טכניקת נגינה ייחודית במינה המשלבת בין השתיים ומהווה כיום השראה לנגני גיטרה רבים ברחבי העולם.

"אחד הגיטריסטים הגדולים של הדור החדש!" (איוון לינס- מגדולי מלחיני ברזיל)
"למרסלו נמי יצירתיות, כושר אלתור, אישיות וחוש קצב מרשימים מאוד!" (יוני רכטר)

"יום חדש" הוא האלבום השלישי של מרסלו נמי.
באלבום החדש 12 קטעים מקוריים חדשים שנולדו מן המפגש בין התרבויות ברזיל, דרום אמריקה וישראל. שילוב עשיר של צלילים ומקצבים שהיוו עבורו השראה ליצור מוסיקה חדשה המשלבת בין העבר וההווה של חייו.
מרסלו נמי: "את מה שיש לי להגיד אני אומר דרך המוזיקה. אני מאמין שלמוסיקה יש את הכוח להביא הרמוניה ואיזון בעולם רוויי האתגרים בו אנו חיים. באמצעות האמנות שלי אני מבקש לתת את חלקי בתקווה שאסייע להוליד יום חדש וטוב לכולנו"
באלבום מארח מרסלו נמי מוסיקאים מישראל, מברזיל ומונצואלה ובמופע ההשקה יתארחו: ז'וקה פרפיניאן ויוראי אורון שהשתתפו גם בהקלטת האלבום.

12.6.2018
פתיחת דלתות 20:30
תחילת מופע 21:00

 

 

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן