השקת הספר – "להיות מוזיקאי" מאת רמי שולר

יום: א'
פתיחת דלתות: 19:30
03/10/2021
תחילת מופע: 20:00

רמי שולר – להיות מוזיקאי

אחרי יותר מ־30 שנה כמוזיקאי מקצועי ולאחר שהופיע באין־ספור הפקות, הוציא אלבומי סולו והקליט עם טובי המוזיקאים בארץ ובארה"ב, החליט רמי שולר לחשוף את סיפורו על הבמה ומאחורי הקלעים ולשתף בחוויה האישית שלו – מה זה להיות מוזיקאי ולחיות ממוזיקה. 

כדי להרחיב את היריעה מובאים בספר ראיונות מעוררי השראה שערך עם עשרות מוזיקאים ואנשי תעשיית המוזיקה, ששיתפו אותו בחוויות שלהם מהמקצוע ואף תרמו טיפים מועילים.

הספר להיות מוזיקאי יעזור למוזיקאים שמתלבטים כיצד להשתלב בתעשיית המוזיקה: האם להתמקד בהופעות או בהקלטות? בהופעות לילדים או למבוגרים? או אולי לשלב הכל יחד? הספר גם עוסק, בין השאר, בהתמודדות עם מצבי משבר ופחד במה, ומספק מידע מפורט על בוקינג, שיווק, יחסי ציבור, ניהול אישי ופיתוח קריירה מוזיקלית.

רמי שולר. מוזיקאי. נגן ויברפון, מרימבה, תופים וכלי הקשה, מלחין ומעבד. זוכה פרס ראש הממשלה לקומפוזיציה לשנת 2012 בתחום הג'אז. למד קומפוזיציה ועיבוד ב-Mannes School of Music, ניו יורק. הוציא שישה אלבומי סולו כמלחין, מעבד ונגן. הלחין מוזיקה למחול, לסרטים ולהצגות ילדים. 

במשך שנים מופיע בפני ילדים ולמבוגרים בכל הארץ. מופיע בפני ילדים ומבוגרים עם צרכים מיוחדים. חבר בכמה הרכבים מוזיקליים.

 מנהל ומעבד מוזיקלי של הרכבים מוזיקליים במגמת המוזיקה בתיכון עירוני א' במודיעין. בן קיבוץ שמיר, גר במודיעין, נשוי ואב לשני ילדים.

יום: א'
פתיחת דלתות: 19:30
03/10/2021
תחילת מופע: 20:00
דילוג לתוכן