"השתקפויות" – קרן פרידמן בהופעה מקורית אינטימית

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

קרן פרידמן

קרן פרידמן, זמרת ויוצרת
בהופעה מקורית

קרן החלה את  דרכה המוזיקלית בגיל 12 עם הצטרפותה למקהלת 'בנות-אביב' בניהולו של המנצח האגדי, יצחק גרציאני ז"ל. מאז, צברה ניסיון בימתי עשיר שכלל הופעות לצד אמנים ויוצרים מן השורה הראשונה.

את לימודיה הפורמליים, השלימה קרן בבית הספר לג'אז ולמוסיקה בת זמננו "רימון", שם העמיקה את הכרותה עם עולם הג'אז ושם חברה אל המוזיקאים המובילים בתחומם.

לאחר כ-15 שנים של הופעות בהרכבים מוזיקליים שונים אותם הקימה וניהלה, החלה קרן לאחרונה ליצור ולכתוב שירים משלה, תוך חיפוש אחר זהות יוצרת אוטנטית. הופעה זו היא הראשונה בתחילת דרכה החדשה.

בהופעתה זו, בשם "השתקפויות" – חושפת קרן נגיעות מעולמה הפנימי אל מול השתקפות ההתגשמות הפיזית של הנפש אל המציאות החיצונית. לנגד עיניה, בשיריה, קרן מחפשת אחר מקורות כוחות-הרצון המובילים אל החיות ואל הריפוי.

 

במהלך השנים קרן היתה שותפה להפקת 3 דיסקים: האחד – תקליט ילדים "יש לי שיר" של סופרת הילדים מיריק שניר והמלחין מוני אמרילי; דיסק נוסף בשם "Keren Friedman – Sentimental" –  בלאדות ג'אז ושירים ישראלים נבחרים בשיתוף הנגנים השותפים לדרכה המוזיקלית ואשר שמותיהם מופיעים בהמשך הכתוב.

וכן את "Keren Friedman & the Jazzraelites with the Haifa Bigband" – הופעה חיה של הרכב הJazzraelites עם הביגבנד חיפה, הרכב אותו ייסדה קרן בשיתוף תמיר מילר, פסנתרן ומעבד ההרכב, עם חברי ההרכב הנוספים: ארז ברנוי – סקסופון, חגי ביליצקי – קונטרבס, דניאל הופמן – כנר, שי זלמן – מתופף.

 בהשתתפות: הגיטריסט עילי פרלמן

מופע חימום : קובי לוי

 

4.9.208
פתיחת דלתות 20:30
תחילת מופע 21:00

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן