התהפכו היוצרות

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
חגית זילברשמידט, הגר רוה, שני רחל, ליאת גוריש ודורית קרן צבי
צילום: יפעה עמית. בתמונה: חגית זילברשמידט, הגר רוה, שני רחל, ליאת גוריש ודורית קרן צבי

 

"התהפכו היוצרות" הוא מופע משותף של חמש יוצרות המבצעות, כותבות ומלחינות את החומרים שלהן. השירים הינם אישיים, ועוסקים בחיים מנקודת מבט נשית.

החמש שחברו להן יחדיו: חגית זילברשמידט, הגר רוה, שני רחל, ליאת גוריש ודורית קרן צבי.

המפיקה המוזיקלית של המופע היא יפעת נץ, בסיסטית להקת "המכשפות" לשעבר, ולהקת "המחשפות" המתחדשת. היתה סולנית "ונוס", והופיעה כמבצעת עם חומרים משלה. מנגנת כיום בהרכבים שונים.
מפיקת המופע, אריאל גושן-לוי, מגשימה בכך חלום ישן של איחוד מוזיקאיות ששמות דגש על הקול הנשי, על במה אחת. כל אחת מהיוצרות מביאה את קולה הייחודי והשילוב המוצלח ביניהן הבשיל למופע בו הן מבצעות כל אחת משיריה וכן משתפות פעולה זו עם זו.
היוצרות המשתתפות בהרכב:
שני רחל: רוקיסטית בעלת קול מיוחד, שגילתה את אהבתה למוזיקה בעקבות תאונת אופנוע קשה. מופיעה עם הרכב משלה, ולאחרונה הוציאה את אלבום הבכורה שלה, ״למרחקים קצרים״. הסינגל ״זרמים״ מתוכו היה שיר השבוע ב-88fm.
ליאת גוריש: התחילה לכתוב ולהלחין בגיל 12. בוגרת בית ספר רימון, שרה בהרכב קאברים, הפיקה עצמאית, בסיוע אקו״ם, את האי.פי. הראשון שלה ״קחי את זה ככה״. הסינגל מתוכו, הנושא אותו שם, זכה להשמעות ברדיו. מופיעה ברחבי הארץ ועובדת בימים אלה על אלבומה השני.
חגית זילברשמידט: כותבת טקסטים מאז שהיא זוכרת את עצמה, הגיעה למוזיקה מתחום הקולנוע והטלוויזיה. הופיעה והקליטה שירים שהועלו ליו-טיוב והושמעו בתחנות רדיו שונות.
דורית קרן צבי: אחרי שנים של עבודה כעיתונאית, יום אחד הופיעו הטקסטים, ואיתם הלחנים. מפגש עם חבורה של מוזיקאיות גרם לה לשנות את חייה ולהתמקד במוזיקה. עובדת בימים אלה על הסינגל הראשון שלה, ״בבל״.
הגר רוה: הוציאה את אלבום הבכורה ״חפצים אחדים והלכתי״ ב- 2010 , ושנה אחר כך את האי.פי. ״והעצב לעולם״. במקביל העלתה מופע עם הרכב. לאחרונה מופיעה עם שירים חדשים ובימים אלה עובדת על שני אלבומים נוספים.

 לאיוונט בפייסבוק לחץ כאן

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

 

מחיר הכרטיסים סופי וכולל את עמלת חברת הכרטיסים

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן