"התהפכו היוצרות"

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

התהפכו היוצרותהתהפכו היוצרות

"התהפכו היוצרות" הוא מופע משותף של חמש יוצרות המבצעות, כותבות ומלחינות את החומרים שלהן. השירים הינם אישיים, ועוסקים בחיים מנקודת מבט נשית.

החמש שחברו להן יחדיו הן:

חגית זילברשמידט, הגר רוה, שני רחל, ליאת גוריש ודורית קרן צבי.

 

המפיקה המוזיקלית של המופע היא יפעת נץ, בסיסטית להקת "המכשפות" לשעבר, ולהקת "המחשפות"המתחדשת. היתה סולנית" ונוס", הופיעה כמבצעת עם חומרים משלה ומנגנת כיום בהרכבים שונים.

מפיקת המופע, אריאל גושןלוי, מגשימה בכך חלום ישן של איחוד מוזיקאיות ששמות דגש על הקולהנשי, על במה אחת. כל אחת מהיוצרות מביאה את קולה הייחודי והשילוב המוצלח ביניהן הבשיל למופעבו הן מבצעות כל אחת משיריה וכן משתפות פעולה זו עם זו.

 

היוצרות המשתתפות בהרכב:

חגית זילברשמידט:

כותבת טקסטים מאז שהיא זוכרת את עצמה, הגיעה למוזיקה מתחום הקולנוע והטלוויזיה. הופיעהוהקליטה שירים שהועלו ליו-טיוב והושמעו בתחנות רדיו שונות. בימים אלה יצא הסינגל הראשון שלה: "לשמור"

הגר רוה:

ב2010 – הוציאה את אלבום הבכורה ״חפצים אחדים והלכתי״, ושנה אחר כך את האי.פי. ״והעצב לעולם״. במקביל העלתה מופע עם הרכב. לאחרונה מופיעה עם שירים חדשים ובימים אלה עובדת על שני אלבומים נוספים.

שני רחל:
רוקיסטית מטלטלת בעלת גוון קול ייחודי, שגילתה את אהבתה למוזיקה בעקבות תאונת אופנוע קשה. בימים אלה מופיעה עם הרכב חשמלי לשירי אלבום הבכורה שלה, ״למרחקים קצרים". מוציאה בקרוב את 'בלי ידיים' – הסינגל הראשון מהאלבום הבא.

ליאת גוריש:

התחילה לכתוב ולהלחין בגיל ,12 בוגרת בית ספר רימון, שרה בהרכב קאברים, הפיקה עצמאית בסיוע אקו״ם, את האי.פי הראשון שלה ״קחי את זה ככה״, הסינגל מתוכו, הנושא אותו שם, זכה להשמעות ברדיו. מופיעה ברחבי הארץ ועובדת בימים אלה על אלבומה השני.

דורית קרן צבי:

אחרי שנים של עבודה כעיתונאית, יום אחד הופיעו הטקסטים, ואיתם הלחנים. מפגש עם חבורה שלמוזיקאיות גרם לה לשנות את חייה ולהתמקד במוזיקה. לפני מספר חודשים יצא הסינגל הראשון שלה, ״בבל״

לקישור ישיר לדף האירוע בפייסבוקלחץ כאן

https://www.youtube.com/watch?t=12&v=ecjfDprKHf8

 

 

 

פתיחת דלתות 14:30

תחילת מופע 15:00

 

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן