"זר מרגניות – מופע מחווה לעמליה רוזן"

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

אירוע מחוה לעמליה רוזן

 

"זר מרגניות – מופע מחווה לעמליה רוזן"

גלי צה"ל ואקו"ם עורכים מופע מחווה לעורכת המוזיקלית הוותיקה עמליה רוזן.

במופע ישתתפו רבים מבוגרי גל"צ, אמנים וחברים שעבדו עם עמליה לאורך השנים, בהם: רבקה מיכאלי, עדנה גורן, ישראל גוריון, ירון דקל, דודו ברק, אלכס אנסקי, יוריק בן דוד, רוני גינוסר, רוחמה רז, רויטל עמית, תמר עמית-יוסף, אילן וייל, אפי וייס, ועוד…

את המופע עורכים: יורם רותם וחיים קינן, שגם ינחה.

ניהול מוזיקלי: גילה חסיד

 מפיק: צורי רוקח

בגלי צה"ל מכנים את העורכת המוזיקלית עמליה רוזן "החיילת הכי ותיקה בצה"ל". עמליה החלה לעבוד בגל"צ באמצע שנות ה – 50 ומאז ועד היום היא מגיעה לתחנה מידי יום, עדיין עורכת תכניות מוזיקה ומסייעת בכל אשר נדרש ממנה בתקליטייה ובמחלקת המוזיקה של התחנה.

עמליה מתמחה בעיקר בתחומי המוזיקה הקלאסית, הג'ז, שירי עמים, אולדיז, הזמר העברי וההיסטוריה של המוזיקה הקלה בעולם. היא מרבה לשתף בידיעותיה את מאזיני התחנה בתכניות שהיא עורכת וגם מסייעת לחיילים הצעירים, שנזקקים לא פעם לסיוע בתחומי המוזיקה האלה, לצורך הכנת תכניות וכתבות.

בתכניות הבולטות שערכה עמליה לאורך השנים בגל"צ: "מצעד המרגנית" (שהוקדש לשירים עבריים ישנים, שדורגו על ידי המאזינים), "שבע אפס שבע" עם אלכס אנסקי, "שעה היסטורית" עם פרופ' מיכאל הר-סגור, "מעל ומתחת לשמיכה" עם פנחס עידן, "קלאסי כאן", "שניים לדרך" עם חיים קינן ותכניות רבות אחרות.

לאורך השנים היא סייעה גם לבחירת אותות פתיחה של תכניות רבות שחלקן משודרות בגל"צ עד היום.  בהיותה גם יוצרת שכתבה כמה וכמה פזמונים, עמליה רוזן היא חברה באקו"ם ובמופע יבוצעו גם כמה מהשירים פרי עטה.

 

 

 

 

פתיחת דלתות 19:30

תחילת מופע 20:00

 

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן