חולמים- משחק של מציאות מופע רוק לכל גיל בשישי בצהריים

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
חולמים- משחק של מציאות מופע רוק לכל גיל בשישי בצהריים
ציור ועיצוב: דנה לו-יון

 


 

 

חולמים- משחק של מציאות

מופע רוק לכל גיל בשישי בצהריים

 רגע לפני יציאת האלבום השני , החולמים חוזרים לבמה עם מופע רוק'נרול אנרגטי שמשלב שירים חדשים ולהיטים מהדיסק הראשון תוך כדי שהם משלבים בלוז וגרוב הרמוניה קולית עשירה ונגיעות פסיכדליות צבעוניות. החולמים יוצרים רוק שגם ילדים וגם מבוגרים נהנים ממנו בגישה תמימה עם ניחוח בוגר

'החולמים' שרים על חלומות זיכרונות תחושות רגעים וחויות מהתקופה שאין לה קץ-הילדות

חולמים הוקמה לפני שמונה שנים על ידי קבוצה של מוזיקאים שהם גם מטפלים במוזיקה שביקשה ליצור מסגרת מוזיקלית שתתאים להורים ולילדים כאחד. מאז הספיקו החולמים להוציא אלבום ראשון, "גמאתם", ולהופיע בקביעות בבית היוצר בנמל תל אביב, הופעה שכבר הפכה להתמכרות בקרב הורים וילדים חובבי רוקנרול. באלבום החדש חוזרים החולמים אל הנושאים שמעסיקים ילדים והורים מדי יום, ועושים זאת עם הומור, רעש, מלודיות כובשות ואנרגיה שמקפיצה את הקהל מתחילת המופע ועד סופו.

מן העיתונות : 

עכבר העיר: "החולמים – גם לילדים מגיע מופע רוק אמיתי – שירים על גרעפסים, על קרוסלה בגינה ועל הציפייה לאבא שיחזור כבר. מופע הרוק של "החולמים" מציג עולם נאיבי ובוגר בו זמנית, מלווה במוזיקת רוק משובחת ובעיקר בהרבה כיף" (נורית אסייג)

פנאי פלוס: " הייתכן שרוקנרול היא בכלל מוזיקה שהומצאה על ידי ילדים? גם אם לא, אין ספק שלא תהיה להם שום בעיה להתחבר אליה. חולמים הוא מופע רוקנרול אנרגטי המשלב בלוז וגרוב, בלדות נוגות עם הרמוניה קולית עשירה ופסיכדליות צבעונית מגוונת מחוף הים התיכון ומשאר העולם."

קפה דה מרקר:" קנה מידה לקלאסיקה אמיתית הוא: האם גם הורים וגם ילדים יכולים ליהנות מאותו השיר או אלבום. .. מילים חכמות, ביצועי רוק יפים ומרתקים.."

רותי רייניך – שירה

שי פרידור – שירה, גיטרה חשמלית

אורי אפנצלר – שירה, גיטרה אקוסטית

תומר פטרובר – בס, שירה

ניצן אדטו – קלידים

רועי בר-אבן – תופים

לביא זיטנר – גיטרה מחשמלת

 גלעד רייך – חצוצרה

 

 

 

פתיחת דלתות 14:30

תחילת מופע 14:45

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן