חולמים – משחק של מציאות

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

"חולמים" – להקת רוק ילדותי לכל גיל.

במופע רוק "משחק של מציאות"

חולמים הוקמה ב2008 על ידי קבוצה של מוזיקאים שביקשה ליצור מסגרת מוזיקלית שתתאים להורים ולילדים כאחד. מאז הספיקו החולמים להוציא אלבום ראשון, "גמאתם" (2012). ואלבום שני "משחק של מציאות",(2017)

שירי הלהקה נוצרו מתוך עיסוק בחוויות הילדות וההורות ובחיבור המעניין בין חלומות למציאות. כל אלו מתרחשים בתוך מופע רוק עשיר ומגוון לכל המשפחה.

לאחר מופע מוצלח בפסטיבל הפסנתר , חוזרים החולמים להופעה בנמל הבית שלהם – בית היוצר, שם הם מופיעים בקביעות מאז הקמתו. בהופעה זו יציינו עשור לפעילותם עם עיבודים רעננים לשירים החדשים והישנים .

לכבוד חגיגות עשור לרוק הילדותי של החולמים, יארחו למופע חימום הרכב צעיר מאד- להקת "מונשיין" (מתן, אורי ואורי מכיתה ה3 בי"ס גבריאלי ת"א).

פרטים נוספים ניתן למצוא בדף הפייסבוק של החולמים

מן העיתונות:

עכבר העיר: "החולמים – גם לילדים מגיע מופע רוק אמיתי – שירים על גרעפסים, על קרוסלה בגינה ועל הציפייה לאבא שיחזור כבר. מופע הרוק של "החולמים" מציג עולם נאיבי ובוגר בו זמנית, מלווה במוזיקת רוק משובחת ובעיקר בהרבה כיף" (נורית אסייג)

פנאי פלוס: " הייתכן שרוקנרול היא בכלל מוסיקה שהומצאה על ידי ילדים? גם אם לא, אין ספק שלא תהיה להם שום בעיה להתחבר אליה. חולמים הוא מופע רוקנרול אנרגטי המשלב בלוז וגרוב, בלדות נוגות עם הרמוניה קולית עשירה ופסיכדליות צבעונית מגוונת מחוף הים התיכון ומשאר העולם."

קפה דה מרקר:" קנה מידה לקלאסיקה אמיתית הוא: האם גם הורים וגם ילדים יכולים להנות מאותו השיר או אלבום. .. מילים חכמות, ביצועי רוק יפים ומרתקים.."

חברי הלהקה:

שי פרידור – שירה וגיטרה חשמלית

לביא זיטנר – גיטרה מחשמלת ושירה

גלעד רייך – חצוצרה

רועי בר-אבן – תופים

רותי רייניך – שירה

אורי אפנצלר – שירה וגיטרה אקוסטית

תומר פטרובר – בס ושירה

ניצן אדטו – קלידים

13.4.2018
פתיחת דלתות 14:30
תחילת מופע 15:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן