חמישיית ינון מועלם – Back Home

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

חמישיית ינון מועלם - Back Home

חמישיית ינון מועלם – Back Home
לאחר שנים רבות בהן היה שקוע ינון מועלם בסגנונות המוזיקה השונים של המזרח התיכון, מוזיקת ה׳מקאם׳ מהתקופה העות’מנית, מוזיקה ערבית ומוזיקה יהודית מסורתית משורשיו הוא מציב מטרה חדשה בקריירה המוזיקלית שלו ומשלב את כל שצבר מאמתחתו עם הג׳אז המערבי ויוצר פרוייקט אתנו ג׳אז חדש לחזור הביתה. יחד עם הרכבו הוא יוצא מהמרחב הישן והמוכר כאמן כלי הקשה ונשען על העוד ככלי המוביל בנוסף לכלי ההקשה והשירה.
חמישיית ינון מועלם מנגנת את השיר "אנטליה" של רוני סומק עם הלחן של ינון ועיבודו של אוראל אושרת. עיבוד מקסים לבלדה האלמותית של לו ריד perfect day מהווה מחווה של מועלם לזמר הרוק האגדי. שיר הנושא של האלבום ״לחזור הביתה״ היא יצירה המשקפת את געגועיו של ינון לביתו לאחר שנים של שהייה בניכר והבלדה ״שתיקת השלום״ נוצרה בעקבות התסכול המתמשך של האומן לנוכח המצב העגום של השלום החמקמק באזורנו.
חמישיית ינון מועלם כוללת את: אוראל אושרת בפסנתר ועיבודים מוזיקליים, סיוון הדס בשירה, מני וולט בקונטרה בס, מעיין דוארי בכלי הקשה. ינון מועלם בעוד, כלי הקשה ושירה.
״ רק במוסיקה אפשר לרמוס גבולות סגנוניים. תקשיבו לגרסה האתנו ג׳אזית של ינון מועלם והחמישייה שלו ל –perfect day שלו לו ריד בדואט עם סיוון אושרת. פשטות קסומה.״
יוסי חרסונסקי,

26.10.2018
פתיחת דלתות 21:30
תחילת מופע 22:00

 

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן