יהודה הניק המקורי

יום: ג'
פתיחת דלתות: 20:00
20/12/2022
תחילת מופע: 20:30
צילום – ריטה הניק ספיר I עיצוב – טלי קורמן Bobolu Design

המנהל המוסיקאלי של הסימטה שלומי גולדברג – "הבלוז זורם אצלו בעורקים כמו יין טוב "

הזמר הידוע רוי יאנג – “He Plays the Guitar Like Ringing A Bell”

יהודה הניק הוא אמן שמתמחה בסיגנונות הריתם & בלוז, סול מיוזיק ורוקנרול. זמר וגיטריסט מוביל בז'אנר, יחד עם הבלוז מסטרס מופיע ברחבי הארץ בתוכניות של – הקצפת של קלפטון, הרכב ג'אז נען בתוכנית דם יזע ודמעות, וחמישיית לטינו. שיתף פעולה עם אמנים ידועים כמו לאוניד פטשקה, רוי יאנג, שלומי גולדברג הופיע עם להקתו בפסטיבלי ג'אז ואף הופיע באירופה עם תוכנית בלוז.  בימים אילו יהודה סיים הקלטת אלבום חומר מקורי באולפני מצלול שיצא בקייץ 2022 .לקהל שחיפש את הצליל, האנרגיות והרגש האותנטי של רוק בלוז ישראלי מקורי, מובטחת חוויה אומנותית מענגת, השירים המקוריים החדשים האילו, יגלו לכם חלקים בנשמה שלא ידעתם על קיומם.

ההופעות החיות של יהודה מקפיצות ומלאות אנרגיה, ונוגעות ישירות בלב ובנשמה של הקהל, האילתורים והווירטואוזיות של הזמרים והנגנים ממכרים והקהל תמיד מבקש עוד ועוד הדרנים… 

ההרכב שיהודה הניק מוביל, נוסד לפני שלש שנים ב 2019 ומאז מופיע בקביעות במועדונים נחשבים כמו הסימטה, שבלול , תמונע, דזייר, קיבוץ נען, ג'יפסי שילת, אוסאליבן, נוקטורנו ועוד בהופעות שלו שיתופי פעולה עם אמנים מפורסמים כמו רוי יאנג זמר הבלוז והסול והסקסופוניסט שלומי גולדברג. 

 
 
יום: ג'
פתיחת דלתות: 20:00
20/12/2022
תחילת מופע: 20:30
דילוג לתוכן