'שאריות של זמן'

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
יובל מרום
צילום: צילום: studio EM


'שאריות של זמן'

מופע השקה של יובל מרום והחוליה החסרה

משתתפים :

שירה וגיטרה אקוסטית : יובל מרום

בס : ליאור לוי

גיטרה חשמלית : ואדים גולוב

תופים : סימון דניאל

יובל מרום שירת בסיירת מטכ"ל והיה החובש הבכיר באירוע הדמים הידוע כיום כ"אסון צאלים ב'." עם שחרורו טייל בעולם, הפך לתלמידה האחרון של מאסטר מופלאה וישישה לציור. עם תום לימודיו התקבל כאומן בגלריה אופיצי בפירנצה ומשם נישלח להמשך לימודים במוזיאון הלובר וכפרופסור מתמחה בבוזאר, האקדמיה לאומנות בפאריס. בארץ עשה מספר תערוכות יחיד, הוציא ספר ילדים ונעשה עליו סרט דוקומנטארי בשם "יוצר". הוא עוסק בציור, מוסיקה כתיבה כמו גם אומניות לחימה שנים רבות.

לפני כשנתיים החליט לאסוף את קטעי המוסיקה שכתב לאורך השנים לאלבום שלם. עם חברו הטוב אלון אוחנה, מפיק האלבום, עיבדו את החומר לכלל יצירה שלמה בעלת רבדים עמוקים של סאונד ואיכות מובחרים.

במהלך העבודה חבר מרום לחבר ילדות , ליאור לוי, נגן בס מעולה שכבר הופיע רבות בארץ ובחו"ל, אליהם הצטרף ואדים גולוב, גיטריסט רוסי מרקע מטאל קלאסי שנאלץ לעמוד משועמם בחזרות ולנגן פסי קול מלאנכוליים ושקטים, עד אותו היום בו הבין את פשר המוסיקה ואת האמירה (?) המסתתרת מאחוריה. את ההרכב השלים סימון דניאל, מתופף אנגלי שחי בספרד והביא אתו את הסאונד האירופאי האיכותי של מי שגדל במעוזי המוסיקה והתרבות.

ההרכב עובד ביחד מזה כשנה וכבר הספיק להופיע בתל אביב (בר גיורא, צוזאמן) בהוד השרון (קולנוע לב), וכן באצטדיון אחד (בערד, בקור כלבים, מול דשא ריק). עכשיו עם צאת האלבום הראשון "שאריות של זמן" מגיע הרכב "החוליה החסרה" לבית היוצר בת"א למופע השקה שכולו רוק משובח עם נגנים מעולים וסאונד איכותי.

לחנים ומילים חזקים ובועטים ומופע מקצועי ומלוטש שקשה לצאת ממנו אדישים.

כל המילים והלחנים : יובל מרום.

עיבוד והפקת אלבום : אלון אוחנה.

עיבוד החומר למופע : "החוליה החסרה".

נשמח לראותכם בין אורחינו

בכבוד רב,

יובל מרום והחוליה החסרה.

 

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן