הופעת הבכורה "יוצרים מציאות"- פרויקט לקידום מוזיקאים

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
יוצרים מציאות
איור: דורון גולומביקפרויקט "יוצרים מציאות" לקידום מוזיקאים ישראלים עולה לאויר,

ומשיק הופעת בכורה ב"בית היוצר" של אקו"ם

בשישי 29.1.16 

 

בואו לחגוג איתנו בערב שכולו פיוז'ן מוזיקלי באנגלית-תוצרת הארץ!

על במה אחת יופיעו אחד אחרי השני:

ה- Betty BearsOmri Vitis ו- Hayelala

 

כל הרכב יבצע 5 שירים ויתראיין על הבמה כמה דקות.

ההופעה תוקלט לשידור ברדיו, תצולם ותערך לסרטוני וידאו

שיעלו לערוץ הוידאו של הפרויקט ב YouTube

 

The Betty Bears

אנסמבל אקוסטי של 7 נגנים וזמרת אחת עם קול גדול- אלה דניאל (שמשתתפת בעונה הנוכחית של "הכוכב הבא"). חברי ההרכב יצרו עיבודים מקוריים לקלאסיקות של מוזיקת הסווינג והדיקסילנד של שנות ה- 20 ו ה-30 בניו אורלינס. זהו הרכב ירושלמי שהחל את דרכו במאי 2013, ומאז הספיק להופיע גם פסטיבלים גדולים כמו אינדינגב, יערות מנשה, סולם יעקב, ו- United Islands of Prague.

עמרי ויטיס Omri Vitis

עמרי ויטיס הוא זמר-יוצר ששב לארץ אחרי 15 שנים של יצירה באנגליה. הוא הופיע עם מספר הרכבים, ביניהם להקת "הפעמונים", שנחשבת לאחד מהרכבי האינדי הישראלי המושמעים בחו"ל, הקליט עם ההרכב HolyBand The את אלבום הבכורה Dreamers, ושיתף פעולה עם יוצרים רבים, ביניהם אהוד בנאי, שאיתו יצא לסיבוב הופעות באנגליה ובישראל. עמרי ויטיס והגיטריסט גיא סטריער, סולן הרכב הרוק-בלוז Maga שמנגן עם פאנקנשטיין ואבי עדאקי , יוצאים בימים אלה עם מופע רוק פולק אקוסטי, מחוספס ומרגש, שמשלב שירים ישנים וחדשים של ויטיס באנגלית.

Hayelala

"Hayelala" היא תזמורת סול פולק של 7 נגנים, שנודדת עם מוסיקת הנשמה שלה ברחבי תבל, והמוסיקה מספרת סיפורים ופורטת על מיתרי הלב . את השירים, באנגלית, כותב ומלחין הסולן ניתאי קלאיי. לאחר חודשיים וחצי של הופעות בפסטיבלים ומסעות ברחבי אירופה, להקת "היללה" מביאה איתה דיסק "לייב" חדש שהקליטו בכליל.

"יוצרים מציאות" הוא פרויקט חדש לקידום וחשיפה של מוזיקאים ישראלים.
זאת פלטפורמה חדשה שמשלבת הופעות חיות, שבהן משתתפים מספר יוצרים/הרכבים מסגנונות מוזיקה מגוונים, עם שידור של ההופעות ברדיו, וצילום שלהן לערוץ הוידאו של הפרויקט ב- YouTube.

בהופעות כל הרכב מבצע מספר שירים ומתראיין על הבמה כמה דקות. כל הביצועים והראיונות נערכים לסרטוני וידאו שיעלו לערוץ הפרויקט, וכל יוצר מקדם את הצפייה בסרטוני הוידאו שלו, וככה גם מקדם את הצפייה בסרטוני הוידאו של יוצרים נוספים, שנמצאים על אותו ערוץ.

את הפרויקט יוזמת, מפיקה ומנחה אילת מידן– שדרנית רדיו וזמרת-יוצרת.

הרעיון הוא לתת במה למגוון יוצרים וסגנונות מוזיקה, למקסם את החשיפה שלהם לקהל הרחב, וליצור קהילה של מוזיקאים שמשתפים פעולה ומקדמים אחד את השני.


 

 

קישור לערוץ מוזיקלי של יוצרים מציאות

 

 

 

פתיחת דלתות 21:30

תחילת מופע 22:00

 

 

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן