ירדנה – "לחופש נולדה"

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
ירדנה
צילום: יהודית חלפון טודורוס

ירדנה במופע השקה אביבי וחגיגי – "לחופש נולדה"

ירדנה חוזרת למשכן האמנים לכבוד השקת השיר החדש "מוזיקה" כחלק ממסע ההופעות שהחל שנה שעברה, במופע פופ ישראלי מרהיב וייחודי.

הזמרת ירדנה שפרצה לתודעה עם להיטים כדוגמת "רצה" ו"דוגמן" בחרה בחג הפסח כמתאים ביותר לקיים בו את מופע ההשקה לשיר "מוזיקה" כי היא מרגישה הזדהות עמוקה ומיוחדת עם חג הפסח האהוב עליה במיוחד והידוע גם כחג החופש בו יצא עמנו מעבדות רבת שנים לחירות המיוחלת.

זו המלחמה האישית של ירדנה שכנגד כל המוסכמות, חרף כל המכשולים והקשיים ירדנה ניצבה איתנה לא מוותרת, נלחמת על המקום שלה ומבקשת ליישם הלכה למעשה את חוק זכות האדם וחרותו.

כפמיניסטית מוצהרת וכמאמינה בשוויון זכויות מוחלט בין כל יצירי הבריאה היא מאמינה שכל יצירי האל לחופש נולדו ולא לשום מטרה אחרת .

השיר "מוזיקה" הוא שיר הלל ושבח לאהבת חייה הגדולה, מקור כוחה וקיומה בו היא מבטאת את כל רגשותיה ומחשבותיה כלפי המוסיקה שהיוותה ומהווה כח עצום והשראה אינסופית בחייה.

כמו שהיא טוענת בשיר שמוזיקה "היא מטרה", היא הייעוד שלה, כל הקיום שלה נסוב סביבה וכל חייה סבבו סביב הרגעים הגדולים האלה שהיא תעמוד על במות גדולות ומכובדות ופשוט תעשה את הדבר שלשמו היא נולדה מלכתחילה: לשיר !!!

זה הניצחון הפרטי של ירדנה שברגע מכונן אחד הפכה מהאישה "הקטנה", השפחה, המשועבדת, חסרת הביטחון וחסרת החשיבות לאשת העולם האולטימטיבית.

ובסימן אווירת החג, הדמות התנ"כית שהכי אהובה עליה ושהיא הכי מזדהה איתה הוא הגדול בתורה משה רבנו שהוא בכבודו ובעצמו הוביל את עמו לחופש הנצחי וכמוהו היא רואה עצמה כמנהיגת העולם החופשי ובתור דמות ומודל לחיקוי שמזדהים איתה.

מוזיקה מבחינת ירדנה היא שוות ערך לחופש, לאושר האולטימטיבי המוחלט ו ירדנה היא ההוכחה המוחצת לחיים ללא פשרות.

על הפרק:
כל שירי האלבום + הקרנת בכורה של הקליפ שהופק עבור "מוזיקה"
בתור מישהי שהיא לא חסידה של שיגרה, ירדנה תגוון בגרסאות כיסוי לשירים שטרם ביצעה עד כה
לקינוח היא אף תגדיל לעשות ותפנק את הקהל בשיר החותם את האלבום:"מלך"

 

 

 

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן