ירון בכר ועדן בכר – Classical Storm

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

ירון ועדן בכר

ירון בכר ועדן בכר במופע Classical Storm

הופעה ראשונה לקהל הרחב –

 2 באפריל 2015, בית היוצר, נמל תל-אביב:

סגנון מוזיקלי חדשני 

קלאסי פרוגרסיבי שמביא את היצירות האלמותיות אל המועדונים של ימינו

ירון בכר, מבכירי המעבדים והמפיקים המוזיקליים בישראל, האחראי על אלבומים וביצועים מצליחים רבים במוזיקה הישראלית, בהם: האלבום "באה מאהבה" של יהודית רביץ, האלבום "את לי לילה" של בועז שרעבי עם הלהיטים "לתת", "לשיר איתך" ,האלבום "קולנוע" של שרון ליפשיץ, מופע הפסנתרים של ריטה והמופע המשותף עם רמי, מופע קיסריה עם דוד דאור ועוד רבים אחרים, משיק אלבום חדש פרי עבודה משותפת עם בנו, המתופף, עדן בכר – Classical Storm.

 ההופעה הראשונה לקהל הרחב תתקיים ב-2 באפריל 2015 ב"בית היוצר", נמל תל אביב, ותביא עימה סגנון מוזיקלי חדש ומפתיע, שילוב של רוק, פיוז'ן ומוזיקה קלאסית. "Classical Storm" הוא מופע עוצמתי ומרגש לכל המשפחה. יצירות מופת קלאסיות, בביצוע כפי שמעולם לא שמעתם.

את היצירות החדשות הביאו הצמד למיינסטרים הישראלי – לערוץ 24 – שם הם משתתפים בתוכנית "משפחה בהופעה", בהנחיית צביקה הדר, וזוכים למחמאות מקיר אל קיר. על הופתעתם נאמר "ערוץ המוזיקה לבש חג!".

לדברי ירון בכר, "הופתענו מגל האהבה העצום ואנו שמחים להביא לערוץ 24 והמיינסטרים הישראלי, סגנון מוזיקלי חדש, שאף אחד לא חשב לפני כן שישודר בערוץ 24 ויקבל כזו אהבה מהשופטים והקהל".

השילוב נוצר בבית במהלך ג'אם סשן, כאשר אל הקלידים של ירון הצטרף בנו, עדן בכר, מתופף כבר מגיל 3 ומוסיקאי רבגוני ומקורי בפני עצמו. כיום, בגיל 22, לאחר שירות בתזמורת צה"ל, כבר הספיק להופיע עם אמנים ידועים בבמות בארץ ובעולם: דוד ד'אור, הג'יפסי קינגס והפילהרמונית בקיסריה, בועז שרעבי, אבי סינגולדה, התזמורת הסימפונית באר שבע ועוד…

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע: 21:00

 

דמו הופעה 

לאלבום המלא  

 

עיצוב, ניהול והפקה: שילה בכר

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן