כיתת אמן לקולנוע וטלויזיה עם המלחינה שרון פרבר

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

כיתת אמן לקולנוע וטלויזיה עם המלחינה ההוליוודית שרון פרבר

 

 


 

כיתת אמן לקולנוע וטלויזיה

עם המלחינה ההוליוודית שרון פרבר

 המלחינה עטורת הפרסים שרון פרבר (ארבע  מועמדויות לפרס האמי היוקרתי  2014-2017על "צעירים חסרי מנוח"), זוכה בביקורות נפלאות על יצירותיה כמלחינת  מוסיקה לסרטים וטלויזיה וגם בתחום המוסיקה הקונצרטנטית. היא  משלבת בין השפעות מוסיקליות מתרבויות שונות, מקלאסי ועד מזרח- מערב.

שרון החלה את דרכה המוסיקלית כפסנתרנית קלאסית. היא בוגרת בית הספר התיכון לאמנויות תלמה ילין, וסיימה בהצטיינות את "Berklee College of Music" היוקרתי במגמה כפולה של מוסיקה לסרטים והלחנה קונצרטנטית. לאחר מכן עברה ללוס אנג'לס ושם השתלבה בתעשיית הסרטים והטלוויזיה.

בעולם הקולנוע, ניתן לשמוע את המוסיקה של שרון בסדרות וסרטי טלויזיה של האחים וורנר, סי.בי.אס., אן.בי.סי., שואוטיים ועוד. היא זכתה בפרס ה"טלי" לסרטי טלויזיה ופס הקול שכתבה לסרט "כשניטשה בכה" יצא לאור בהפצה מסחרית.  שרון משתפת פעולה גם עם תעשיית הסרטים הישראלית;  היא הלחינה את המוסיקה לסרט הישראלי המצליח "מפריח היונים" ולאחרונה סיימה את המוסיקה ל"ילדי הסתיו" בכיכובם של אקי אבני ונועה מימן ואת "אזימות" בכיכובו של יפתח קליין (בבימויו של מייק בורשטין).  בין הסרטים הבאים שלה אפשר למצוא את  "מאטה הרי- הסיפור שלה" ו"החזרה החשוכה של הזמן" בכיכובו של אריק רוברטס.

בתחום הקונצרטנטי, יצירותיה של שרון מבוצעות ברחבי העולם באופן תדיר. הן כוללות (רשימה חלקית) את "האם השלישית" לזכרו של דניאל פרל, בביצוע הלוס אנג'לס מאסטר קוראל, "אשקינה, למקהלה ותזמורת, "אבנים שקופות" שהוזמנה ובוצעה על ידי התזמורת הקאמרית הישראלית, "לזכור עד קלות" למילותיו של יעקוב ברזילי שהוזמנה והוקלטה על ידי חגי יודן ושרון רוסטורף -זמיר,  ועוד. יצירותיה הוזמנו ובוצעו על ידי הגופים הבאים (רשימה חלקית):

Laguna Beach Music Festival, Pacific Serenade Ensemble, Orange County Women’s Chorale, Culver City Symphony Orchestra, The Jewish Symphony Orchestra, The International String Quartet of Yucatan, The Glendale Philharmonic Orchestra and iPalpiti Artists International.

יצירתה המדוברת, "בסטמינג" (יעד בהולנדית)- קונצ'רטו לצ'לו, תזמורת וקריין, זוכה לביקורות נהדרות וביצועים רבים ומתוכננת להיות מבוצעת  באו'ם בשנה הבאה

 

 

www.sharonfarber.com

פתיחת דלתות 11:00

תחילת מופע 11:30

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן