לאנה סוקולוב מסיבת השקת אלבום "חוויות"

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

לאנה סוקולוב
לאנה סוקולוב

בבית היוצר, בנמל תל-אביב, תתקיים השקת האלבום החדש של הזמרת יוצרת לאנה סוקולוב וכן תכנית מוזיקלית בשם זהה – "Impressions" או "חוויות".
התכנית כוללת בתוכה שירים בשפות שונות, שלאנה הלחינה על הטקסטים של החברים הטובים שלה- רעיה גלעד, אולגה פצ'רסקי, אלכסנדר 'סטריז'בסקי, שלמה אריאל, פלאדו מנריקס ואחרים. השירים חוברו במהלך ה20 השנים האחרונות וצורפו יחד באלבום אחד.
חשוב לציין את תרומתו הרבה להקמת הפרויקט של פבל לוין המוכר כאחד הכנרים המעולים ומובילים בישראל,אשר עשה עיבודים מעניינים ייחודיים להרכב המיתרים שמאוד התאימו לשירים של לאנה .

בפרויקט ישתתף פסנתרן – ג'אז עם שם בין לאומי- ולרי קורוטקוב, אשר ביצועיו הוירטואוזיים תרמו לגוון המודרני ומקורי של האלבום.

ההרכב המוסיקאלי שמלווה את הפרויקט כולל 7 נגנים ,המלווים את השירים בגרוב מיוחד וסגנונות מוזיקה שונים ויוצרים אווירה נעימה,מרפא ומשחררת.

ההקלטות של שירי האלבום התרחשו במהלך שלוש השנים האחרונות,כאשר לקחו בהן חלק טובי המוזיקאים הישראלים,ילידי הארץ והן עולים החדשים ממדינות שונות, וכיוצא בזה- האלבום מייצג פאזל צבעוני של תרבויות המוזיקאליות שונות, הכול כך מורגש בארץ.
שירי האלבום מבוצעות בשפות שונות,בקצב שונה ומעלים ריגושי העצב וגם שמחה. לאנה מזמינה את המאזינים לצלול יחד אתה אל תוך העולם הפנימי של אישה,להתחבר לחלומות שלה ולתמיהותיה,לגלות מחדש שאהבה חזקה יותר מהמוות.

לאנה סוקולוב היא זמרת ג'אז עם השכלה קלאסית,מפיקה ומנהלת אומנותית של מספר פסטיבלים מוזיקאליים ופרויקטים חדשים בישראל שבהם השתתפו אומנים מפורסמים בישראל ובחו"ל וגם מוזיקאים – עולים חדשים.בין הפרויקטים המוכרים-פסטיבל "נשים יוצרות "Sunflower . בתקופה בה התגוררה בארה"ב- לאנה הקליטה בניו יורק דיסק שירים בעברית בשם Jewish Love Songs " בליווי טובי נגני הג'אז אשר יצא לאור בשנת 2011.

אורחים מיוחדים של התוכנית – בתה של לאנה – זמרת ומלחינה, בוגרת ברקלי קולג' בבוסטון – פאוסטינה אבד ואנטון טורוסוב שינגן על כלים מיוחדים

מוסיקאים:

ולרי קורוטקוב – פסנתר, קלידים

אנדרי קוזמין – בס

סרגיי דינר -תופים

פבל לוין – כינור

סבטלנה ליטבין -ויולה

יוליה בילוסובה -צ'לו

22.3.2019
פתיחת דלתות 21:30
תחילת מופע 22:00
מספר המקומות מוגבל, נמליץ לרכוש כרטיסים בהקדם !
מקומות הישיבה לא מסומנים.

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן