לי קורן – "דרכים נסתרות"

יום: ו'
פתיחת דלתות: 12:30
05/07/2024
תחילת מופע: 13:00

לי קורן – "דרכים נסתרות"

מופע מרתק, מרגש, חדשני וסוחף בו מתגלים צליליו הנסתרים של הנבל ביצועים חדשניים על התפר שבין מוזיקת קלאסית למוזיקת פופ ורוק עכשווית ומוזיקת עולם.

לי מבצעת שירים ומוזיקה אינסטרומנטלית מקורית בשירה ובנגינה בנבל, ובליווי הרכב נגנים מסקרן וייחודי, מהנגנים הטובים והמוכרים ביותר בארץ ובעולם. הזדמנות נדירה לחוות את הנבל במוזיקה מקורית לצד קאברים מפתיעים.

 

מן הביקורות:

" לי מחבקת את הנבל ומלטפת את מיתריו, הוא מחזיר לה את צליליו הקסומים וביחד הם סוחפים לאווירה שמיימית"…

תופעה בשם לי קורן. אמנית פנומנלית"…

"מסע מרתק בתוך קוסמוס מוזיקלי מסקרן ומענג המבוצע על ידי נגני על ולי קורן אחת ויחידה"…

" נדיר למצוא בימינו נגני נבל שהם גם זמרים. לאורך כל המופע לי נמצאה בתפר שבין המוסיקה הקלאסית למוסיקה העכשווית, עם חבורת נגנים נפלאה"… 

"לי קורן מביאה משב רוח חדש ואקזוטי למיינסטרים עם חבורת נגנים העוטפים אותה בכישרון ועומק רב ומשולבים בחום ואהבה, ולנו המאזינים נשאר רק להתרווח בכיסא ולהתענג על כל צליל"…

 

לי קורן – מוזיקאית יוצרת, נגנית נבל וזמרת. בוגרת תואר ראשון מביה"ס למוזיקה ע"ש בוכמן-מהטה, האקדמיה למוזיקה אוניברסיטת ת"א, ותואר שני בתרפיה במוזיקה, אוניברסיטת בר-אילן. 

מופיעה בקביעות בהפקות ובהרכבים שונים ועם האומנים והזמרים הגדולים ברחבי הארץ והעולם. לי מביאה את הנבל לקדמת הבמה במיינסטרים, בהופעות פופ ורוק, הפקות ומופעים, תוכניות טלוויזיה ועוד, ביניהם האירוויזיון, התחרות הבינלאומית מיס יוניברס ומיטב תוכניות המוזיקה והטקסים הממלכתיים. לי מקליטה לסינגלים ואלבומים של אמנים וזמרים מהשורה הראשונה, וכמו כן הקליטה פסקולים לסרטים והפקות שונות בארץ ובחו"ל.

 

אינסטגרם | פייסבוק 

יום: ו'
פתיחת דלתות: 12:30
05/07/2024
תחילת מופע: 13:00
דילוג לתוכן