לעצור לרגע – השילוש הקדוש

יום: ג'
פתיחת דלתות: 20:00
09/08/2022
תחילת מופע: 20:30

השילוש הקדוש

"הרכב אינדי /רוק/פופ חיפאי מגיע למרכז לחגוג את סיום האלבום השני "לעצור לרגע

ההרכב החיפאי נוסד בשלהי 2016 וכלל שלושה חברים מכאן שמו. שלומי לחייני סולן וממייסדי ההרכב החל דרכו כמתופף וכזה שמלווה שירה מעמדת התופים. לאחר תקופה קצרה שכללה הקלטת שני סינגלים שלא פורסמו עזב הסולן דאז את ההרכב. במבנה החדש שנוצר הפך לחייני לסולן מעמדת התופים ויחד עם חברו גיא גיטר נגן הגיטרה שנותר עמו החלו את העבודה על הסינגלים הראשונים "רוצה עוד אור" ו"מחשבות עצובות" אשר מייד עם צאתם לאויר הושמעו בתחנות ותכניות רדיו לא מעטות.

האלבום הראשון "פנורמה"- כולל תשעה סינגלים החל מהראשון "רוצה עוד אור" ועד התשיעי והאחרון "חושק בך". השירים הבולטים מתוך אלבום זה "שביר" "לעוף" "בואי אליי" "פעימות" "כל מה שרציתי" נכתבו על ידי לחייני והולחנו יחד עם גיטר. לאחר סיום אלבום הבכורה החלה מלאכת איתור וגיוס נגנים מתאימים לטובת הופעות חיות. ואז..הגיעה מגיפת הקורונה ואיתה הביטולים הכפויים,

האלבום השני "לעצור לרגע" -אלבום שהעבודה עליו החלה קצת לפני הגעת המגיפה ונמשכה במרץ לתוכה. אלבום זה כולל שבעה סינגלים. הראשון "אין כאן אויר" "לעצור לרגע" "תני לי לגעת" "את יודעת מה להגיד" "אין לי מנוח" "לחשוב מחדש" והאחרון "איך לומר לך".כולם נכתבו והולחנו על ידי לחייני. גיא גיטר שפרש בהמשך לא היה שותף לעבודה עליו. החברים שהצטרפו ראלף הובר-תופים, מורן שישו-גיטרה בס, איציק שטמר-קלידים, שי פלג וגיא רודוי-גיטרות השתלבו כולם בהקלטות השירים. בנוסף הצטרפה אפרת שהם זמרת לווי לטובת הופעות .שני האלבומים הוקלטו באולפן אצל ראלף הובר חבר ההרכב אשר גם הפיק את רובו של האלבום השני. שירי ההרכב צברו למעלה מ4000 השמעות רדיו ושדורים בתכניות טלוויזיה שונות. אלבום חדש ושלישי נמצא בימים אלו בהקלטות ראשונות חומרים חדשים והתשוקה לא נגמרת.

פייסבוק|אינסטגרם|יוטיוב|ספוטיפי

יום: ג'
פתיחת דלתות: 20:00
09/08/2022
תחילת מופע: 20:30
דילוג לתוכן