"על פני מים סוערים"- צביה בר וטאייקו לייף

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
צביה וTAIKO
OVER TROUBLED WATERS,(צילום של צביה : איריס אברבנאל)

 

"על פני מים סוערים"- צביה בר  וטאייקו לייף

קולות ומקצבים מקודשים-מתימן ומיפן נפגשים.

צביה בר-אברבנאל-אמנית רב-תחומית במופע בכורה משותף עם קבוצת המתופפים המקצועית של  TAIKO LIFE המתופפים בסגנון טאיוון ויפן.

צביה בר-אברבנאל רקדנית, שחקנית וזמרת שהחלה את דרכה בתאטרון המחול "ענבל" המיתולוגית של שרה לוי-תנאי. צביה היא חוקרת תרבות ומחול המספרת על מסעות חייה בקריירה האמנותית שלה. בציוני הדרך הללו תמצאו עצמכם שותפים וביחד נתחבר אל שורשי העבר ונפסע בשבילי ההווה לקראת העתיד.

טאיקו לייף: דרך חיים המשלבת אימון במדיטציה, אומנויות לחימה ותיפוף. קבוצת המתופפים שלנו פועלת בארץ שנה וחצי, הקבוצה מופיעה, עורכת סדנאות הרצאות ושיעורים סדירים. החזון הוא להקים קבוצה מקצועית ומרכז אימונים בו יוכלו להעביר את הרוח המיוחדת והתרגול של  Taiko Life  אנו מאמינים שדרך חיים זו יכולה לתרום לכל אינדיבידואל בהתפתחותו האישית. בהופעותינו אנו שואפים להעביר תדר מיוחד-איזון, עוצמה, שחרור. צליל התופים מרפא ומדיטטיבי, הקהל יכול להרגיש את המוזיקה.

מייסד הקבוצה ניתאי צלניקר, למד והתאמן במוזיקה ואומנויות לחימה מגיל צעיר, נסע לטאיוון ויפן להצטרף לקבוצת המתופפים הטובות בעולם, גר במרכז האימונים על ההר והתאמן אימונים אינטנסיביים עם הקבוצות כגון- Ondekoza, Hiryu, Shidara, Theatre U  לאחר כמעט 5 שנים חזר לארץ יחד עם מאהו על מנת להקים את טאייקו לייף.

מאהו סאטו: נולדה ב-1990 ביפן, נחשפה לתיפוף   הטאאיקו מילדות, בשנת 2011 כסטודנטית בשנת לימודים בטאיוון הכירה את ניתאי. כך נחשפה בצורה ישירה לתיפוף טאייקו. מאהו התרשמה עמוקות והחלה להתאמן כמתופפת.

עינת נחמני צ'יטאיט: נולדה ביפן להורים ישראלים ובגיל 16 עשתה עלייה. בשנת 1995, נחשפה לתיפוף הטאייקו, קיבלה השראה והחלה בלימודים בבית הספר לטאייקו של "מיאבי אראשי", היא התאמנה והופיעה ביפן במשך 12 שנה ובשנת 2016 החלה ללמוד בהדרכתו של ניתאי ולהופיע עם טאייקו לייף.

אורית צלינקר: בוגרת האקדמיה למוזיקה באוניברסיטת תל-אביב, במשך שנים היתה נגנית הקונטרבאס הראשונה בתזמורת הקאמרית הישראלית, ואנסמבל סולני תל-אביב. מופיעה עם התזמורות המובילות בארץ ובהרכבים קאמריים, בשנתיים האחרונות נסחפה אחר העוצמה והיופי של תופי הטאייקו והחלה ללמוד בהדרכתו של ניתאי. אורית, אמו של ניתאי, תומכת בקבוצה בהופעות ומעשירה אותה מניסיונה רב השנים.

מִיהוּ קָטָאוּקָה  גדלה בקיוטו שביפן . אמנית ורקדנית. בעלת פעילות נרחבת בישראל.מנגנת בְּשִינוּבּואָה -חליל מסורתי יפני מבמבוק.

* כניסה חופשית *

 

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן