מופע ההשקה של האלבום 'מתנות שמורות'

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
אילנית גרשון וברק אולייר
צילום: עומר מסינגר

 

מתנות שמורות

הינו אלבום ראשון ומשותף ליוצרים אילנית גרשון וברק אולייר.

ברק אולייר פרט לראשונה על גיטרה בגיל שנתיים. זהו פרט לא מפתיע בהתחשב בייחוס המשפחתי שלו – בנו של באלדי אולייר, אמן גיטרת הפלמנקו המוביל בישראל.  ברק החל להופיע מגיל 14 כגיטריסט בהרכב הפלמנקו של אביו על במות בארץ ובעולם. בצבא שירת בלהקה צבאית, ובחייו הבוגרים הספיק לקחת חלק במספר מכובד של הפקות. בין היתר, כתב מוזיקה מקורית להצגות תיאטרון רבות, סרטים, סדרות טלוויזיה ומשחקי מחשב. במהלך השנים הפיק מוסיקלית אלבומים רבים לאמנים אחרים ובשנת 2012 יצא אלבומו הראשון הנושא את שמו : ״ברק אולייר״ .

בשנת 2007 הקליט ברק אולייר את מה שחשב בזמנו שיהיה אלבום הבכורה שלו. כשהאלבום הגיע לקו הסיום, החליט אולייר לגנוז את האלבום. אחרי למעלה מעשר שנים הוא שב אל חומרי האלבום הגנוז, והחליט להוציאו לאור בשנת 2018.

אילנית וברק החלו את דרכם המשותפת בשנת 2001 כאשר נפגשו לראשונה בשירותם הצבאי בלהקה צבאית. היא כזמרת צעירה בתחילת הדרך, הוא כמעבד ומפיק מוזיקלי מנוסה בלהקת הדגל של מדור תרבות חיל חינוך. במרוצת השנים פיתחה אילנית את הפן המוזיקלי, המשיכה ללימודי משחק בסטודיו של ניסן נתיב בת״א והתברגה בהצלחה לתיאטרון הישראלי במחזות זמר רבים שהוצגו עד לא מזמן.  בשנת 2009 , עיתון גלובס אף סימן את אילנית גרשון כאחת מחמש השחקניות המבטיחות בתיאטרון הישראלי. בעודה ממשיכה לעבוד עם ברק על המוסיקה המשותפת, ביססה אילנית את מעמדה בתיאטראות הגדולים בישראל וגילמה תפקידים חשובים וזכורים בהפקות מוזיקליות רבות. הבולטים ביניהם היו בהצגות "כנר על הגג" בתיאטרון הקאמרי, "הקוסם מארץ עוץ" בתיאטרון בית ליסין, "הכבש הששה עשר" בתיאטרון ילדים ונוער ובהצגה "עת – דודים" בתיאטרון הלאומי הבימה, שלוותה בשירתה של אילנית.

את קולה אף ניתן לזהות בסרטי אנימציה רבים שיצאו לאקרנים בשנים האחרונות כמו "אמיצה", "הנסיכה והצפרדע", "מפלצת בפריז" ועוד רבים נוספים.  את חשיפתה הטלוויזיונית המשמעותית עשתה כדמות האהובה בסדרת הילדים "בילי" שזכתה להצלחה רבה בקרב הקהל הצעיר.  על ההפקה המוסיקלית של האלבום כולו אחראי היוצר ברק אולייר, אשר לקח את הסאונד והסגנון המוסיקלי האישי שלו, שילב בתוכו את קולה האוורירי והמלטף של אילנית גרשון וביחד בשילוב הקולות של השניים נוצרת אינטימיות מרגשת שסוחפת את המאזין למסע עמוק אל נבכי הנשמה.

פרויקט מתנות שמורות יוצא לאור לאחר יותר מ עשור שנים של יצירה משותפת בין הזמרת אילנית גרשון למוזיקאי ברק אולייר.  האלבום המשותף של השניים מכיל עשרה שירים עבריים מקוריים בביצוע משותף של שניהם,      ובכל אחד מהם רבדים עמוקים היכולים להתקיים רק בחומרים שעברו דרך ארוכה כדי להבשיל.  הפרוייקט זכה להצלחה רבה בפלטפורמת ה ״הד סטארט״ בשנת 2015 וגרף 435 תומכים וסכום של 75,454 ש״ח ב -45 יום בלבד.

זהו מופע ההשקה של האלבום

אירווע למוזמנים בלבד.

 

16.1.2019
פתיחת דלתות 20:30
תחילת מופע 21:00
 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן